Bayiden aldığımız güncel fiyatlar

Aracınız
Civic FC5 2017
Galeri yapsa bunu anlarım da yetkili bir bayide bu durumu görmek,pes yani. Gerçekten Honda bayileri kantarın topuzunu fazlasıyla kaçırdılar.Bir çok bayide sorun oluyor belki ama algıda seçicilik diyelim,Honda bayilerinden inanılmaz soğudum.
*Araçlar 2021 değil dikkat edelim,yeni fatura kesme durumu olduğunu düşünmüyorum,fatura kestik satamadık yok öyle bir şey, çünkü herkes bayilere akın etti araç bulabilmek için,1 yıldır beklemede belli ki bu araçlar...
Hocam araçların hepsi plakalı, faturası kesilip satış işlemi yapılmış. Kağıt üzerinde %100 legal bir durum. Olay tamamen ahlaki onu da pek umursadıklarını sanmıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bakanlık ciddi bir araştırma yaparsa sonuç çıkar ama nerde o ciddiyet:( madem bu araçların satışı yapılmış neden şimdiye kadar binen yok ve nerde bekletildiler, zeytinlikteki civicler ne oldu acaba akıbeti hakkında bilgi yok. Etik olarak zaten tamamen faul hareketler ve bence ticari olarak da ticarete uymayan bir çok illegal konu var.

Aracınız
Diğer Markalar
Sizce lansman fiyatından yeni kasa alma şansım var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bu bayiler gelen araçların çoğunu kendi paravan şirketlerine yada tanıdıkları galericilere çoktan opsiyonlamıştır. Kalanlarını da yine saçma sapan aksesuar eklemeleriyle satmaya kalkarlar. Umarım bu işlere girmeyen bi bayiye denk gelip istediğiniz aracı alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayiler hakkında ne deseniz doğrudur lakin bugün bayiden geçen yıl satın aldığım aracı satan arkadaş aradı. 13 kasım araçlar gelecek sizide davet ediyoruz diye.

Bir gidip bakacağım hem yeni model nasıl olmuş hem şimdiki aracımı verip üzerine bir miktar koyup yenileme şansım var mı diye

lokasyon izmir

Aracınız
Civic FC5 2020
Bayiler hakkında ne deseniz doğrudur lakin bugün bayiden geçen yıl satın aldığım aracı satan arkadaş aradı. 13 kasım araçlar gelecek sizide davet ediyoruz diye.

Bir gidip bakacağım hem yeni model nasıl olmuş hem şimdiki aracımı verip üzerine bir miktar koyup yenileme şansım var mı diye

lokasyon izmir

Keşke beni de arasalar da bu vesileyle lansman fiyatından alsam hemen

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Arka hyundai elantra/megane 4 karışımı, direksiyon ve ekran Audi, yandan Pejo 301/c elysse, ön pancurun fara doğru kıvrımı tam bir felaket, geri kalanı ise egea... begenmedim maalsef. Honda nın tasarım için acilen Pininfarina ile anlaşması lazım... FD6 dan sonra tasarım maalesef yerlerde...

Geri