BlackRS_fc1

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Genel anlamda söyledim. Asıp kesmeye gerek yok. Zaten Rs'nin dengi değiliz. Turbo işi bozuyor. Yalnız Dragta başbaşa gideriz. 100'den sonra ara açılmaya başlar yalnız 150'ye kadar araya tır girecek kadarda açılmaz. 5. Viteste iş bitiyor. Fakat Rollde ara daha fazla açılır. Bunlar tahmin. Müsait biri olursa Ankara yolunda deneriz. Dostça denemeye hazırız.
1.6 atmosferik olanlar veya 110 120 125 hp. olan araçlar ile deneme daha zevkli olur.
Not: Benim araç stok değil. 9 kiloya 1 hp düşüyor. Motor 50.000'de.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Bizimki haram beygir :D bir de limitör işi bozuyor :D stok binmek mantıksız bu araca..

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bizimki haram beygir :D bir de limitör işi bozuyor :D stok binmek mantıksız bu araca..
Halk tabiri ile öyle deniyor. Bende karşılık olarak kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş diyorum. Efendi sürenler için Rs çoğu kişiyi tatmin eder. Yalnız içinde Typer ruhu olanları zor tatmin eder. Bu yüzden yazılım, modifiye işleri devam eder gider. ?

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Selamlar tekrardan karşınızdayım :giggle:
Bugün amatör olarak araba videosu çektim. Bu seferki efektli müzikli geçişli bir şey oldu :)
Video cep telefonu ile çektim. Daha stabil çekimler yapabilmek için "Feiyu tech" markasının gimbalını aldım. İlk defa denedim bu ürünü de

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün amatör olarak araba videosu çektim. Bu seferki efektli müzikli geçişli bir şey oldu :)
Güzel olmuş dıştan genel bakış. Biraz daha özel olması için motor, kabin ve bagaj çekimi ister. Birşey farkettim kaliperlerin acilen boyanması lazım. Mesela kırmızı :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Güzel olmuş dıştan genel bakış. Biraz daha özel olması için motor, kabin ve bagaj çekimi ister. Birşey farkettim kaliperlerin acilen boyanması lazım. Mesela kırmızı :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aynen üstad hareket halinde vs de çekeceğiz bugün imkanlar ve vakit biraz kısıtlıydı öyle bir deneme yaptık :D

Frenler ile ilgili farklı bir projem vardı ama sanırım yapmayacağım onu dediğin gibi kaliper boyansa güzel duracak :D

Aracınız
Civic FC5 2017
Video cep telefonu ile çektim. Daha stabil çekimler yapabilmek için "Feiyu tech" markasının gimbalını aldım. İlk defa denedim bu ürünü de
görünmüyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri