Boya hakkında

Aracınız
Civic FC5 2020
Yıkamadan ziyade taş yavaş çarpsa da atıyor nokta şeklinde. Çelik rötuş yöntemi ile en güzel kapanıyor. Youtube da anlatımı çok. Ben çelik değil de kredi kartı ile yaptım kuruduktan sonra da gözlük temizleme bezini küçük 2 ye 5 cm boyutlarında bir tahta blok un üzerine sararak kolonya döküp(tahtaya sarılı bezin üzerine döktüm) kalan boya artıklarını sildim sonuç gayet iyi oldu 1 metreden bile bazen belli olmuyor. IMG_20210704_125837.jpegIMG_20210704_140353.jpeg

Mate 20 pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Yıkamadan ziyade taş yavaş çarpsa da atıyor nokta şeklinde. Çelik rötuş yöntemi ile en güzel kapanıyor. Youtube da anlatımı çok. Ben çelik değil de kredi kartı ile yaptım kuruduktan sonra da gözlük temizleme bezini küçük 2 ye 5 cm boyutlarında bir tahta blok un üzerine sararak kolonya döküp(tahtaya sarılı bezin üzerine döktüm) kalan boya artıklarını sildim sonuç gayet iyi oldu 1 metreden bile bazen belli olmuyor. Ekli dosyayı görüntüle 265758Ekli dosyayı görüntüle 265759

Ben de böyle yapayım, fikir verdiğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten profesyonel diye düşündüklerimiz hiç öyle olmuyor. Honda servisinde ojeyle dokundurdular boyayı, uzaktan bu sefer de yeni sürülen boya belli oluyor. Ne anladım ben bu işten.

gunesec

Özel Üye
Ben de böyle yapayım, fikir verdiğiniz için teşekkür ederim. Gerçekten profesyonel diye düşündüklerimiz hiç öyle olmuyor. Honda servisinde ojeyle dokundurdular boyayı, uzaktan bu sefer de yeni sürülen boya belli oluyor. Ne anladım ben bu işten.
Servistekiler yapılan işin güzelliğine, titizliğine bakmıyorlar maalesef. Oldu mu oldu, mantığındalar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Yıkamadan ziyade taş yavaş çarpsa da atıyor nokta şeklinde. Çelik rötuş yöntemi ile en güzel kapanıyor. Youtube da anlatımı çok. Ben çelik değil de kredi kartı ile yaptım kuruduktan sonra da gözlük temizleme bezini küçük 2 ye 5 cm boyutlarında bir tahta blok un üzerine sararak kolonya döküp(tahtaya sarılı bezin üzerine döktüm) kalan boya artıklarını sildim sonuç gayet iyi oldu 1 metreden bile bazen belli olmuyor. Ekli dosyayı görüntüle 265758Ekli dosyayı görüntüle 265759

Hocam boyasını nerden aldınız.

Aracınız
Civic FC5 2019

boya nın içinde sertleştirici varmı.

atk

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben hayatımda boyası bu kadar kötü olan bir araba görmedim. Yaşadığım ilçe ile il arasına yeni asfalt yaptılar. Yollar maalesef hep mucurlu. Her gidiş gelişimde ön kaputta taşlardan kaynaklı boya kalkması oluyor. Koskoca markaya yakışmayan bir boyama bu.

Geri