Civic FC5 Brake Hold hakkında

nicea

0
Aracınız
Galiba Sistem bazen kararsız çalışıyor benim şöyle bir sıkıntım oluyor sıkışık trafikte önümdeki aracı 0-1-2 km hızla takip ederken araç 0 km ye düştüğü an frenleme yapıyor freni ise sesli yapıyor yani teker hafif dökerken zorla fren yapıyor gibi bir his veriyor sonra tekrar gaza dokunmam gerekiyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet bende de aynisi oluyor. O yüzden cok dur kalkli trafiklerde tercih etmiyorum. Arabanin hafifce akmasi gerekirken zank diye duruyor:) ama normal trafikte kullaniyorum kirmizi da vs beklerken konforlu oluyor. Bu sistemin en guzeli mercedesteydi. Hic ilave tus vs yoktu, frene basip durduktan sonra ileri dogru biraz daha frene basinca hold devreye giriyordu, boylece yavas alan trafikte bu tip durumlar yasanmiyordu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Braker hold da arac dururken stop edıyor mu gaza basınca calısyor mu yabi start stop lu mu

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FC5 2017
Galiba Sistem bazen kararsız çalışıyor benim şöyle bir sıkıntım oluyor sıkışık trafikte önümdeki aracı 0-1-2 km hızla takip ederken araç 0 km ye düştüğü an frenleme yapıyor freni ise sesli yapıyor yani teker hafif dökerken zorla fren yapıyor gibi bir his veriyor sonra tekrar gaza dokunmam gerekiyor.
evet bazen benim de başıma geliyor bana özel bir durum değilmiş

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaşlar üsluba dikkat edelim konu amacının dışına çıkmasın.

Geri