Brc bölge bayisinden talebime gelen cevap

Aracınız
Civic FC5 2020
@ywzckr

Buyrun hocam anca bu kadar çekebildim.

Ekli dosyalar

• IMG_3200.JPG
    IMG_3200.JPG
    140.6 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_3201.JPG
    IMG_3201.JPG
    126.5 KB · Görüntüleme: 105
  • IMG_3203.JPG
    IMG_3203.JPG
    132.8 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam sabah araca girince kiyaslayayim buradan pek anlayamadim ama sanki bizdeki metal sende hic yok gibi cunku heryer siyah gozukuyor sende, bunu istesek yine yapmazlar kesin bize

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen hocam telefonda tam aralara sokamadım ama o metal parça yok zaten onu çıplak gözle hemen farketmiştim.

Konuyu netleştirelim gerekli yerlere gerekli başvuruları önerileri yapalım. Bende mayıs 2018 araç sahibiyim, ortalama yakıtı benzin gibi görmek istiyorum.

Aracınız
Çok faydalı bir başlık olmuş en azından artık bu tip bir olayın yetkili servisler ayağında da var olduğunu öğrenmiş olduk

Aracınız
dostlar honda türkiye yerine direk hondaya yazsak acaba bir farklılık olurmu? bizim honda türkiye türk esnafı mantığıyla düşünüyor başına iş çıkcak diye yok olmaz falan diyor ama daha yukardan bir cevap gelirse belki bir nebze ciddiye alınırız

ywzckr

0
dostlar honda türkiye yerine direk hondaya yazsak acaba bir farklılık olurmu? bizim honda türkiye türk esnafı mantığıyla düşünüyor başına iş çıkcak diye yok olmaz falan diyor ama daha yukardan bir cevap gelirse belki bir nebze ciddiye alınırız

Hocam japonyaya gocuk ile ilgili mail atanlara hic cevap vermedikleri olmus, cevap verdiklerine de sorununuzu honda turkiye ile irtibata gecin demisler. Belkide turkiyeden arac uretimini cekme kararlari bu yuzden olabilir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam japonyaya gocuk ile ilgili mail atanlara hic cevap vermedikleri olmus, cevap verdiklerine de sorununuzu honda turkiye ile irtibata gecin demisler. Belkide turkiyeden arac uretimini cekme kararlari bu yuzden olabilir.

Olabilir :unsure:
2015 yılında bir arkadaşımın otomotiv mühendisliğinde okuyan kardeşi anlatmıştı, Türkiye'de fabrikalara dönem dönem teknik geziye gittiklerini ve Honda Türkiye fabrikasının diğer fabrikalara göre daha manuel ve insangücü ağırlıklı olduğunu anlatmıştı. Kendi izlenimine göre Honda Türkiye fabrikasının altyapısına diğer üreticiler kadar yatırım yapmıyor diyordu. Belki üretim hacmi düşük olduğu içinde olabilir :unsure:

Şu Honda Türkiye videosunda ki kaynak bölümündeki manuelliğe bir bakın,

Birde ingiltere fabrikasındakine,

Bonus :):

Geri