Bu da benim PR :)

tugi

0
Aracınız
9 aysan sonra aracına talip olacam ama fiyatı aşşagı cekmemiz lzm biraz :D :D

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] Maşallah çok güzel duruyor. Sizden iki şey rica edeceğim, petek tipi ön panjuru nereden bulabiliriz not pahalı olmadan :) çünkü 300 TL den fazla isteyen bile var. EP3' ün ön panjuru olabiliyor mu? İkinci sorum ise jantlarınız harika, nereden temib edebiliriz. Kendimi tanıtmadan konuya girmiş oldum, adım Mehmet 35 yaşındayım şuan Sivas'ta ikamet ediyorum.

Aracınız
Bu arada jantlarınız iki farklı jantmış ikincisi typer jantı ve 5 bijon, bunları nasıl yapıyorlar ve ne kadara mal oluyor? Şimdiden teşekkürler

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu da benim PR :)

Hos geldiniz :) ilk olarak o panjur coupe panjur olarak geciyor amerikadan geldigi icin kargosuyla birlikte o fiyatlari buluyor. Ondan pahali. Ep3 panjuru uymaz sedanlara. Jantlarin ilki bremmer kraftti 17”, oz ultralagerra olarak da bulabilirsiniz. İkincisi orijinal ep3 janti. Ben sirf o jant icin 4x100u 5x114,3’e ceviren flans kullandim :) panjur elimde var isterseniz, kirmizi logo ile birlikte satiyorum 300tl ye :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Aracınız
Öncelikle cevaplar için çok teşekkür ederim. Ayrıca hoşbulduk :) Şimdi panjura geçecek olursak 300 TL gerçekten çok fazla, artık belki dışardan filan bulmaya çalışacağız.

Aracınız
Kardeşim baya bi zaman geçmiş farkındayım :) yine de sormak istedim. Jantların marka model ve bulabileceğim bir yer var mıdır?

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] Diğer yazdığın cevaplardan gördüm bremmer kafrt jantmış. Bunu bulabileceğimiz bir yer var mıdır acaba?

Geri