Bu nasıl şans!!??

Aracınız
Civic FC5 2018
Sakınan mala göz değer.Malınıza çok anlam yüklemeyin çok üzülürsün araç bu çizilecek zarar görecek takmayın sonuçta 10-15 bin euroluk araçlar zaten
Evet anlam mevzusuna katılıyorum hatta bazisi oğlum kizim evladim diyor isim dahi vermis aracina o biraz garip duruyor yani aşırıya kacan arkadaslar gozlemliyorum arada. Ama para konusuna katılmıyorum, 10 15 değilde 20 25 bin euro diyelim ki bizim tr de büyük para usta..

GM1913 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sakınan mala göz değer.Malınıza çok anlam yüklemeyin çok üzülürsün araç bu çizilecek zarar görecek takmayın sonuçta 10-15 bin euroluk araçlar zaten
Sakınan mala göz değere katılıyorum ama asgari ücretin yaklaşık 250 euro olduğu ülkede 10-15 bin euroyu küçümser tarzda konuşmanız hoş olmamış bence.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Sakınan aman aman diyen biri değilimdir. Ama malıda yolda bulmuş gibi davranmam. Yani kısaca malımın kölesi değilimdir. Sonuçta araba için var olmadım. Araba benim için var. Yani çok sakınan değilimdir ama dikkat de ederim. Bunun dışında sakınmamak nasıl olur bilmiyorum.
Allah sizlere göstermesin. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Daha geçen benim de marşpiyel çıktı yerinden.. Benim arkamda park eden Adam arabam kaymasın diye ön tekerin önüne bordür taşını koymuş kaldırımın kenarından alıp.. Sonra benden önce gitmiş taş kalmış.. Bende geri gelirken görmedim aynadan üstünden atladım ve sonuç marşpiyeli kırıyoduk az kalsın.. Neyse nazardır hocam takma kafana olur öyle şeyler.. Allah sağlık sıhhat versin gerisi boş..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam Almanya da arkadaş söylemişti geçen hafta orada ki fiyatı 30-35 bin euro.. Almanya da en düşük fiyatlara sahip ülkedir araba konusunda.. Herkesin malı kendine değerli boşa dememiş atalarımız mal canın yongası diye..

Geri