Bugün aracınızı değiştirme imkanınız olsa hangi araca geçerdiniz?

Aracınız
Civic aracım yok
Geç kalınmış bir konu başlığı. 24 saat olmadan 3. Sayfadayız rağbet var , yazılanların çoğu sadece hayal benim fikrim :) Çok şükür gerçekci düşünmek gerekirse olanla yetineceğiz.
1 - FC5 2020
2 - Suv tarcı bir araç
3 - Geniş her açıdan çevreye analiz edip güvenlikli bir sürüş sağlayabilecek bir araç istiyorum. Marka veremedim araştıramadım çünkü. Tek değiştirme kriterim bu.

Ugr60

0
BMW 320 ied 40. Yıl paket 2016 model

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Aracınız
Civic FB7 2012
honda ex 2022..

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Konuyu açıp kendim yazmamışım :)

Mevcut aracım; FK7 Civic Hatchback 2018 Sport Plus
Geçmek isteyeceğim araçlar ve sebepleri; bunlar aslında 2ye ayrılıyor. Birincisi yakıt tüketimi odaklı. Yeni Peugeot 308 SW Hybrid ya da Yeni Kia Niro Hybrid'e geçmeyi düşünebilirdim. Peugeout'nun Türkiye'ye hybrid'i getirmeyi düşünmemesi ve plug-in hybrid olması Niro'yu daha gerçekçi bir hedef haline geliyor. Çocuktan ötürü bagaj ihtiyacı da arttı tabi bu durumda Niro da mevcut aracımdan sadece 25 litre fazla bagaja sahip. O yüzden çok da içime sinmiyor. Diğer konu ise; çok fazla uzun yol yapıyorum. Bu sebeple uzun yolda konforlu ve bagajı yüksek araç benim için önemli. Skoda Superb, Subaru Levorg, Mazda 6 gibi araçlar da radarımda.

Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Mevcut aracım 2020 FK7 Sport Plus Manuel,

Madem hayal kuruyorum tam kurayım, aradaki fiyat farkının gökten geldiği ve kendime oyuncak alacağım durumda bir 2015 - 2016 Golf R veya Audi S3 fena olmazdı. Tabi gönül F22 kasa m235i veya m240i ister ancak piyasada pek yok ve biraz daha fiyatlı. Hele bir de manuel olsa...

Gerçek dünyaya dönersek aile ihtiyaçlarını ve ekonomisini de düşünerek Cupra Formentor gerek iç gerek dış tasarımıyla ve özellikleriyle çok hoşuma gidiyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
@VaiN hocam konu çeşitliliği açısından güzel bir fikir olmuş. Teşekkür ederiz. Daha çok kullanılan araçların artı ve eksilerini görmüş oluyoruz. Araç almak isteyenler içinde faydalı bilgiler ortaya çıkmış oluyor.
- 8 senedir Es7 kasa civic kullanıyorum. Yakıt performans, mtv ve bakım masrafları olarak memnun edici bir araçtır. Donanım fakiri olması ve izalasyon eksikliği en büyük handikaplarıdır. Elbette bu durum arıza çıkarma potansiyelinide azalmasına neden oluyor. Bu araçta en çok arzuladığım 6. Vites ve Cruise Control oldu. Uzun yoldan ziyade şehir içinde kullanılmak üzere tasarlanmış gibi duruyor. Çok kilometre yapmayanlara öneririm.
- Çok uçmadan asıl düşündüğüm araç D sınıfı Accord 2.4 Executive zamanında ödül almış benim ise ihtiyaçlarımın çoğunu karşılayan bir otomobil. Az kilometre yaptığım için hacim büyüklü beni çok korkutmuyor. Gaz pedalına dokunduğunda yürümeyen araçtan hiç zevk almam. Uslu dururmuyum biraz zor gibi. K20 egzantirik, emme, filtre kiti ve yazılım olabilir. Biraz daha çılgınlık aklıma gelirse manuele bile çevirebilirim. :)
Sık sık araç değişikliğini sevmem bu yüzden aldığım aracı istediğim gibi yapar uzun seneler binerim. Japonları ise tutkulu araç yaptıkları için seviyorum. (Type-R, Evo, Sti, Gtr vs.) :)

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 civic arac sahibiyim yarin hrv yi gormeye gidecegiz.nisan sonu mayis basi gelecek diyorlar geldiginde fiyat ucuk olmazsa gecicez sanirim. Kisa mesafe az yakmasi ve esimin yuksek arac istemesi nedeniyle ciddi dusuncemiz var ama bakalim fiyat belirleyici olacak.

SM-A127F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri