Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FD6 2010
Jantın içindeki Honda motor co. yazılarını gördüm, replika değildi.
Ama son 1 ayda fiyatların artmış olma ihtimali de çok yüksek, sonuçta Ramazan ve sonrasında Bayram geliyor, herkes git-gel gibi durumlar için araç arayışına girmeye ve uzun yol öncesi bakımlara girmeye başlıyorlar.
Mesela n11de otomatik şanzıman yağı satan satıcı yılbaşından beri 300e sattığı ürünün fiyatını 319 yapmış, otomotivde bayram öncesi zamlar geliyor galiba.

Öyleyse fiyat çok uygunmuş keşke denk gelseydik ama dediğiniz durum da var tabiki. Haklısınız.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Cumadan tertemiz yıkayıp kapalı otoparka koyduğum arabayı yağmurlu havada dışarı çıkarmak zorunda kaldım her tarafı çamur oldu. bugün hondama bunu yaptım :D

Turbey

0
Aracınız
Araci yeni aldik dokunuşlara basladim

Sabahtan full dokunmatik Multimedya ekran takildi

Ses yalitimi adina kapi icleri ve arka koltuk altina yalitim malzemeleri uyguladim
Tamamen objektif yorumumla "HİÇ OLMAMIŞ" orjinal jantları ile daha gosterisli dururdu.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Hocam şu jantı da bir sorun isterseniz, fiyatı uygun gibi ama istanbul'da,
Hocan benim jantlar o gosterdiginiz jantlar çok daha guzel...

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız
Civic Type R
Boyama esnasında da fotoğraflasaydınız keşke. Ben çok beğendim. Yapılan işlemler nedir?

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Kâğıt Bant, 910 Bronz Akçalı Sprey Boya ( 2 Adet ), Beyaz Astar Sprey ( 1 Adet ), Vernik Sprey ( 1 Adet ) 1 Adet Zımpara ( Su Zımparası ) Yeteri Kadar Gazete. Önce Kağıt Bant İle Tekeri Sökmeden Kenarları Yapıştırdım Gazate İle Kapattım Araç Disk İçine Poşet Koydum. İlk Olarak Astarı Sıktım. 15 DKK Kuruduktan Sonra Zımparaladım. Sonra Jant Rengi Boyamı Sürdüm ( 3 Kat ) Her Kat Arası 15 DKK Bekledim. En Sonada Vernik Attım.

CASPER_VIA_M3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri