Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FD6 2010
Kâğıt Bant, 910 Bronz Akçalı Sprey Boya ( 2 Adet ), Beyaz Astar Sprey ( 1 Adet ), Vernik Sprey ( 1 Adet ) 1 Adet Zımpara ( Su Zımparası ) Yeteri Kadar Gazete. Önce Kağıt Bant İle Tekeri Sökmeden Kenarları Yapıştırdım Gazate İle Kapattım Araç Disk İçine Poşet Koydum. İlk Olarak Astarı Sıktım. 15 DKK Kuruduktan Sonra Zımparaladım. Sonra Jant Rengi Boyamı Sürdüm ( 3 Kat ) Her Kat Arası 15 DKK Bekledim. En Sonada Vernik Attım.

CASPER_VIA_M3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Temiz bi işçilik olmuş elinize sağlık. Ben de plastidip ile boyamayı düşünüyordum o yüzden sordum. Göbekler birazcık sırıtmış onlara da el atarsınız belki.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
4 adet michelin primacy 4 aldim. Continental kis lastiklerinden sonra arabanin konforu degisti resmen. Insallah konforu ayni sekilde devam eder

Bende gecen hafta aldım sanki aracın amatisörleri değişti gibi hiç bu kadar rahat olmamıştı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elinize sağlık Aklimda olan işlemlerdi fiyat uygulama malzeme tedariği hakkinda detay verebilirmisiniz..

Hocam daha önce cam kaldırma modülü alıp paylaşım yapmıştım.Ancak cam krikosunun arkasına montaj yapılmış ben sonradan fark ettim.Maalesef su alıp bozulmuştu.Düzenli çalışmıyordu söktüm.Sadece cam kaldırma yapan modülden aldım montajı da güzel yere yaptım şimdilik sıkıntı yok.Bagaj yayını n11 den aldım.Youtube de örnekleri mevcut videolardan yola çıkarak yaptım.Cam modülü 125 tl ,yaylar 90 tl ,cam vizörünü 65 tl aldım.

Aracınız
Civic FD6 2010
Ön-arka fren balataları (orijinal bosh marka) değişti. Motul 4 fren hidrolik yağı ile fren hidrolik yağ değişimi yapıldı, fren kalibreleri sprey boya ile boyandı. Ön ve arkaların rot ayarları yapıldı, (özellikle arka rot ayarı hayli bozukmuş) 4 teker balans ayarı yeniden yapıldı (lastik değişimi 1,500 km falan olmuştu) toplam 430 tl bir rakam tuttu. Frenler yeni gibi oldu diyebilirim.

Aracınız
Civic FD6 2010

Aracınız fd6 sanırım. Paket içeriğinde 2 adet çıkıyor, hem ön hem arka tarafa mı taktınız?
Ürün bu ürün mü acaba, bende almak istiyorum.

Aracınız
Civic FD6 2010
Aracınız fd6 sanırım. Paket içeriğinde 2 adet çıkıyor, hem ön hem arka tarafa mı taktınız?
Ürün bu ürün mü acaba, bende almak istiyorum.

Aracım fd6 evet. Bir paketin içinde iki adet lamba var. Ben iki paket aldım. 2 tanesini dikiz aynasının oradaki aydınlatmaya taktım. Bir tanesini de tavanın ortasındaki aydınlatmaya taktım.

Bir tane de yedek kaldı. Aslında plakalıkları da beyaz led yapmayı düşünüyorum çok hoş oluyor.

Linkini attığınız ürün 39 mm. Sizin 31 mm almanız gerek ona dikkat edin.

Benim satın aldığımın linkini koyuyorum:

Niken Sofit Beyaz Led Ampül Canbus 31mm 12V 18 Led 2 Adet 38,12 TL yerine 24,99 TL

Aracınız
Civic FD6 2010
Arka taraftaki ampül kapağı rahatlıkla söküldü, ön tarafı nasıl söktünüz acaba? (Komple sanruf ve ampul camlarının çerçevesini mi sökmek gerekiyor, yoksa basıldığında ışık yanan ampul önünde bulunan her iki camı, kanırtmak sureti ile mi?)

Aracınız
Civic FD6 2010
Arka taraftaki ampül kapağı rahatlıkla söküldü, ön tarafı nasıl söktünüz acaba? (Komple sanruf ve ampul camlarının çerçevesini mi sökmek gerekiyor, yoksa basıldığında ışık yanan ampul önünde bulunan her iki camı, kanırtmak sureti ile mi?)

Basıldığında ışık yanan kapakların ucunda tırmakları var. Ordan yavaşça kanırtın çıkıyor zTen çok basit. Youtubeda videolar vardı ben de ordan görüp yaptım.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Lpg enjektor nozullarini 2.2 mm. uçla buyuttum. Gaz ayari yaptim. Sonuc 4.95 olan lpg enjektor ms. suresi 3.75 ms.'ye dustu. Benzin enjektor m.s. degeri 2.80. Dipgazda arac bogulma hissi ve performans kaybi duzeldi. Yakiti nasil etkiler zamanla gorecegiz :)

Geri