Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Emirbey

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@m2hamid hocam bunu takma sebebim şu şekilde. Karsimdan uzunlarla gelip selektor yapmama ragmen uzunlari kapatmayanlara daha iyi bir cevap olmasi icin. Birazda fantazi. :) Yoksa surekli uzunda giden bir insan degilim. Karsimdan bir arac gelse hemen kisalara gecerim. Cok fazla hiz yapmam bir arac sol seritten 110-120 giderse o adama selektor yapmam. Bazen 150-160 la gidiyorsun saginda yiginla kamyon var adam dibine kadar gelmis selektor ustune selektor yapiyor. Gercekten sinir bozucu bir durum. Amaç o degil yani ;)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@m2hamid hocam bunu takma sebebim şu şekilde. Karsimdan uzunlarla gelip selektor yapmama ragmen uzunlari kapatmayanlara daha iyi bir cevap olmasi icin. Birazda fantazi. :) Yoksa surekli uzunda giden bir insan degilim. Karsimdan bir arac gelse hemen kisalara gecerim. Cok fazla hiz yapmam bir arac sol seritten 110-120 giderse o adama selektor yapmam. Bazen 150-160 la gidiyorsun saginda yiginla kamyon var adam dibine kadar gelmis selektor ustune selektor yapiyor. Gercekten sinir bozucu bir durum. Amaç o degil yani ;)
Anladım hocam, sizde etkiye tepki durumu söz konusu yani :)

Bu da adaptasyon sonrasi

Hocam adaptasyonu ne ile yaptınız acaba. Geçen hafta bende temizliğini yaptım ama adaptasyon olmadı.
Ben sökmeden luckymoli temizleyici ile yaptım temizliği ama devirlendikten sonra rolantiye döndüğünde devir yükseltiyordu.
Aküyü söküp motor tamamen soğuyana kadar bekledim. Fan çalışana kadar motoru 3000 devirde tuttum sonrasında 10 dk rolantide çalıştırdım ama sonuç alamadım.
Sanayide obd den boğaz kelebeğini sıfırlayınca düzeldi.
Beni yanlış bişey yaptım acaba diye merak ettim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri