Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2017
para falan vermedim hocam.. ama bu kumaşlar ciddi problem. Karbon fiber kaplama benim alternatif olacak gibi. Deri yaptıran üyelerde var ama söküm takım işleri ve ustalık lazımmış.
Hocam aracınız kaç bınde acaba

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçenlerde bende güzelce yıkadıktan sonra önce cila,sonrasında da koruyucu uyguladım.
Sonrasında uzun yol yapmam gerekti. Ön taraf sinek mezarlığı oldu. Yıkamaya götürdüm. Yıkamacı şaşırdı. "Abi ne uygulattın buna harika olmuş. Su durmuyor üzerinde" dedi. Kendim yaptım diyince boyacımısın dedi. ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Geçenlerde bende güzelce yıkadıktan sonra önce cila,sonrasında da koruyucu uyguladım.
Sonrasında uzun yol yapmam gerekti. Ön taraf sinek mezarlığı oldu. Yıkamaya götürdüm. Yıkamacı şaşırdı. "Abi ne uygulattın buna harika olmuş. Su durmuyor üzerinde" dedi. Kendim yaptım diyince boyacımısın dedi.
Hangı ürünleri kullandınız

Aracınız
Civic FC5 2019
Hangı ürünleri kullandınız

Arkadaşlar merhaba. Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim. Aracıma kendim bir el pedi ve mikrofiber bez yardımı ile cila yapacağım.
2 tür cila uygulayacağım. 1.si parlaklık sağlayıcı. 2.si koruyucu özelliği olan bir cila. Size danışmak istediğim, bu cilanın nikelajlı yüzeylere ve cama uygulanıp uygulanamayacağı hakkında. Teşekkürler
Bir çiftte aynı markanın süngerinden aldım. 52 tl ye. Toplam 255 tl civarı tuttu. Ama enaz 4 defa daha uygulama yapılır. Tavsiye ederim.

Geri