Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2019
Önce süper resin polish Uygulanıyor. Cila görevi yapıyor.extra glos ise boya koruma.
Gölgede yapmak gerekli.bol mikro fiber bez lazım silmek için .2 kişi olursanız daha kolay ve güzel olur. Krom yüzeyler ile ara ara siyah yerlere ve cama geldiğide oldu.ama silerken sorun olmadı. İzde bırakmadı.

Aracınız
Civic FC5 2017
Önce süper resin polish Uygulanıyor. Cila görevi yapıyor.extra glos ise boya koruma.
Gölgede yapmak gerekli.bol mikro fiber bez lazım silmek için .2 kişi olursanız daha kolay ve güzel olur. Krom yüzeyler ile ara ara siyah yerlere ve cama geldiğide oldu.ama silerken sorun olmadı. İzde bırakmadı.
Ürün ler kaliteli bazi yorumlarda işe yaramadı yazıyor ama bence yarıyordur.. Türkiye de Bursa'da üretiliyor muş

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ürün ler kaliteli bazi yorumlarda işe yaramadı yazıyor ama bence yarıyordur.. Türkiye de Bursa'da üretiliyor muş

Ürünler Bursa'dan geldi. Yerli üretim olduğunu bilmiyordum. Helal olsun bizimkilere o zaman. Güzel ürün yapmışlar.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ürünler Bursa'dan geldi. Yerli üretim olduğunu bilmiyordum. Helal olsun bizimkilere o zaman. Güzel ürün yapmışlar.
Gönül ister ki bizim olsun ancak malesef kutusunda yazdığı gibi made in Great Britain.

Türkiye distribütörü ise Bursa' da Lach Boya :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam bize ait Bursa'da nosab da fabrikası Tofaş gibi yani biz üretiyoruz ama isim hakkı onların ama olsun Türkiye de üretilmesi demek bizede istihdam demek tir

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Geçen hafta hevesle aldığım yıkama mak. bugun deneme fırsatım oldu uzun bir aradan sonra detaylı bir temizlik yaptım. Araba temizken daha çekici geliyor :)

> Heralde kendi aracını yıkamak kadar zevkli iş yoktur.
> Makinanızın basıncı gayet güzel, fakat fazla yakın tutuyorsunuz gibi geldi. Boya hassas olduğu için biraz daha uzak ve yan uygulamanızı öneririm.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
> Heralde kendi aracını yıkamak kadar zevkli iş yoktur.
> Makinanızın basıncı gayet güzel, fakat fazla yakın tutuyorsunuz gibi geldi. Boya hassas olduğu için biraz daha uzak ve yan uygulamanızı öneririm.

Aynen alırken yorumları okuyup acaba? dedim fakat basınç güzel. Yakından tutma sebebim malesef bulunduğum bölgede arıcılık var ve arı pislikleri çok zor çıkıyor. Köpük tabancası ve eldiven sip. henüz gelmediği için de köpük yapıp temizleme imkanım olmadı. Basıncı dağıtarak yakından yapmak zorunda kalıyorum ürünler gelene kadar :(

Yıkamak gerçekten zevkli ve attığım paranın süresi bitecek mi düşüncesi de olmaması ayrı güzel

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aynen alırken yorumları okuyup acaba? dedim fakat basınç güzel. Yakından tutma sebebim malesef bulunduğum bölgede arıcılık var ve arı pislikleri çok zor çıkıyor. Köpük tabancası ve eldiven sip. henüz gelmediği için de köpük yapıp temizleme imkanım olmadı. Basıncı dağıtarak yakından yapmak zorunda kalıyorum ürünler gelene kadar :(

Yıkamak gerçekten zevkli ve attığım paranın süresi bitecek mi düşüncesi de olmaması ayrı güzel
Evet daha önceden konu açmıştınız hatırladım. Kire göre çözücü etken madde bulmalısınız.

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet daha önceden konu açmıştınız hatırladım. Kire göre çözücü etken madde bulmalısınız.

Seramik kaplama düşünüyorum ve ona uygun ph dengeli foam sampuan aldım sampuandan sonra eldivenle temizledikten sonra gideceğini düşünüyorum. Bu kadar yakından da tutmam gerekmeyecek diye ümit ediyorum.

Geri