Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FC5 2019
Araç yıkamada otomat köpüklerini begenmiyorum,kendi şampuanımı kullanıyorum. Normalde konsantre şampuanı sulandırıp bir şişede ya da el fısfısı ile uygulardim verimsiz oluyordu. Aşağıdaki ilaçlama pompasına terfi ettim , tavsiye ediyorum.
Basınçlı Bahçe Sprey Pompası 2 lt
Ekli dosyayı görüntüle 254774

Bende sechonun 2 litrelik olanını kullanıyorum mukayese etme imkanınız var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende sechonun 2 litrelik olanını kullanıyorum mukayese etme imkanınız var mı?

Arexons kullanıyorum, sizdeki hakkında bilgim yok ne yazık ki. Arexons tavsiye ederim, yalnız köpürmüyor pek, araştırdım
normalmiş.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hangi şampuanı kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak, köpürünce araç üzerinde daha çok kalıp kirlere nüfuz edip ön yıkamaya faydalı olması açısından avantajlı, köpük olmadı mı yoğunluğu az olduğundan şampuan araç üzerinden akıp gidiyor. İnşallah güzel bir sonuç alırsınız

Aracınız
Civic FD6 2010
Hangi şampuanı kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak, köpürünce araç üzerinde daha çok kalıp kirlere nüfuz edip ön yıkamaya faydalı olması açısından avantajlı, köpük olmadı mı yoğunluğu az olduğundan şampuan araç üzerinden akıp gidiyor. İnşallah güzel bir sonuç alırsınız

Arexons, wash&wax kullanıyorum.
Spreyi denedim,eskisinde bir tık daha iyi ama yine de videodakinin yarısı kadar bile köpürmedi. Emişdeki delik içine hava katıp köpürmesi icin ama sunger Filtreyi anlamadım. Bendeki şampuanın uygulama
videosu aşağıda, videoya göre de köpürmemesi normal sanırım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sünger olayı sıvının hızlı tahliyesini önleyip tabiri caizde suyun itişini yavaşlatıp kömüğe çıkması için zaman kazandırıyor . Bulaşık süngerinin yeşil kısmınıda kullanabilirsiniz bir arkadaşım sonuç aldığını söylemişti deneme yanılma ile olacak bir konu. Gördüğüm kadarıyla sizin kullandığınız ürün zaten pek köpürmeye müsait değil.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Haftasonu Subap ayarı yaptım.20,000 km olmuştu yapmayalı.Baya sıkışıkmış subaplar. Şehir içi tüketim yakıt ortalaması 1lt kadar düştü.
20.000 kilometrede subap ayarının hemen bozulmaması lazım diye düşünüyorum.
Yüksek devirde kullanım tarzınız var ise ancak öyle erken bozulur.
Yakıt düşmüş ise performansta artmıştır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri