Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Aracınız
Civic FD6 2010
Zamanı gelen ve şüphelerim üzerine özel serviste aşağıdaki bakım ve işlemler yapıldı;
2010 Civic FD6 Otomatik , 168bin km
  1. Motor yağ değişimi /Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 4lt (hepsiburada indirim kuponu ile 135tl)
  2. Motor yağ filtresi değişimi /Honda 50 TL (Kırşehir)
  3. V kayışı değişimi/Bando 7PK2061 (hepsiburada 81TL)
  4. Fren disk kontrol/temiz (torna / değişim gerekmiyor)
  5. Motor takozları kontrol/temiz (Şu anki yan sanayi sağ yağlı kulak soğuk havalarda titreşimi alamaması nedeni ile orijinal ile değişecek, vuruntu yok)
  6. Fren hortumları kontrol/temiz
  7. Z rot , yürüyen aksam kontrol/körüklerde ince çatlaklar var , işlem yapılmadı
  8. Fren yağ kontrol ve değişimi/Bosch DOT4 (Kırşehir 2x30=60TL)
  9. El freni ayarı
  10. İşçilik 250tl
TOPLAM=576 TL

Aracınız
Civic FC5 2019
Günaydın Arkadaşlar
Dün akşam aracıma kapı koruyucu fitillerden alıp uyguladım fakat biraz eksik kaldı ön kapılarda alt kısımlara devam edemedim 5mt yetersiz kaldı.
Onun haricinde araç içi orta konsol bölmesi aldım gayet hoş oldu.
Daha önce pilli kapı altı logo almıştım. 3M bantlarla yapıştırma olayı maalesef olmuyordu. Honda'nın kullanığı kapıdaki malzemeye ne hikmetse en iyi çift taraflı bantları kullandığım yapışmıyordu.
Geçen gün denk geldim.Araçtan inip binerken herdaim kapı kenarları hep kirleniyordu ve aşağıdaki gösterdiğim bantı buldum. Gerçeten sağlam yapışan ve çıkmayan şeffaf bant diyebilirim. Çünkü denemediğim şeffaf bant çeşidi kalmamıştı. Bu ürün gerçekten sağlam ve kullanışlı çıktı ve bende bunun dışında kapı altı logo uygulaması içinde kullandım.Çokda güzel oldu

Bunların haricinde araç ön ve arka farlara 1 no film çektirmeyi de düşüyorum. Hoş duracağını biliyorum. Daha önceki aracımda(Hyundai Accent Era 2009) uygulatmıştım.

Ekli dosyalar

• İç.jpg
    İç.jpg
    133.1 KB · Görüntüleme: 96
  • Kapı Altı Logo.jpg
    Kapı Altı Logo.jpg
    117 KB · Görüntüleme: 97
  • Kapı Fitil.jpg
    Kapı Fitil.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 95
  • Led.jpg
    Led.jpg