Buji ve yakit filtresi degisimi

2016 model honda civic elegans yeni kasa lpg li 72000 de peryodik bakım zamanı geldi servis peryodik bakım 1550 tl ayrıca buji ve yakıt filtresi değişmesi gerek dedi. Buji ve yakıt filtresideğişimini ne kadar daha erteleyebilirim

Aracınız
Civic FC5 2020
2016 model honda civic elegans yeni kasa lpg li 72000 de peryodik bakım zamanı geldi servis peryodik bakım 1550 tl ayrıca buji ve yakıt filtresi değişmesi gerek dedi. Buji ve yakıt filtresideğişimini ne kadar daha erteleyebilirim
Arıza yapana kadar ertelersiniz belli bir süresi yok hocam

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam teşekkür ederim buji veya yakıt filtresi arızası yolda bırakmaz mi kaç bin km ye kadar sorun çıkarmaz demek istedim
Herkes kendine göre hareket ettiği için değişkenlik gösteriyor servisin dediği 80 binde flitre 50 binde buji zamanında değişim yaptırırsanız bir problem olmaz eski yada yüksek km li araç yoktur bakımsız araç vardır diyim bujiler 70 bine kadar risk alınabilir sonrası sürpriz flitrde de öğle tam zamanı geldiğinde bozulacak diye birşey yok beyaz eşya veya akü ömrüne benzer değişkenlik gösteriyor kimisi 2 yılı dolunca bozuluyor kimisi 4 5 yıl rahatlıklık kullanıyor tavsiyem zamanı gelince değiştirmeniz en azından kafanızda bu problem ne zaman yaşarım korkusu olmaz

Herkes kendine göre hareket ettiği için değişkenlik gösteriyor servisin dediği 80 binde flitre 50 binde buji zamanında değişim yaptırırsanız bir problem olmaz eski yada yüksek km li araç yoktur bakımsız araç vardır diyim bujiler 70 bine kadar risk alınabilir sonrası sürpriz flitrde de öğle tam zamanı geldiğinde bozulacak diye birşey yok beyaz eşya veya akü ömrüne benzer değişkenlik gösteriyor kimisi 2 yılı dolunca bozuluyor kimisi 4 5 yıl rahatlıklık kullanıyor tavsiyem zamanı gelince değiştirmeniz en azından kafanızda bu problem ne zaman yaşarım korkusu olmaz

Eyvallah hocam geçen bakım da buji değişimi 950 tl idi bu bakımda 1600 tl fiyat istiyor servis hayırlısı bakalım

Aracınız
Civic FC5 2020
Eyvallah hocam geçen bakım da buji değişimi 950 tl idi bu bakımda 1600 tl fiyat istiyor servis hayırlısı bakalım
Uyguna bulunca direk alın hocam Candan mühendislikte satıyor birde oradan fiyat almanızı tavsiye ederim

Aracınız
Buji degistirmezseniz atesleme bobinlerinizi bozarsiniz fazla yuk bineceginden.
Taneside bobinin 2650 lira.
Benzin filtresi 6 yil ya da 120.000 km hangisi once dolarsa.
Komple takimi 12.000 lira.
Ben FB7 nin Benzin filitresini aldim 1300 liraya zamanim olmadigi icin takamadim. Kimsenin yaptigi iside begnmem. Bujileri Fabrika 60.000 km ye kadar test etti LPG li versiyonda.
70.000 km ye kadar tolerans kabul edilebilir. Eger benzin kullaniyorsaniz o ayri..
100.000 de 120.000 de buji degistirenler 50~60 k km sonra bobin masraflari olacaktir bu kacinilmaz.
LPG olsa dahi Benzin filtresi degisir…

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Yakıt filtresi mi ?? LPG nin ki mi anlamadım tam.. Çünkü benzin filtresiyse bahsedilen daha önce bunun değişmesi gerektiğinin söylendiğini duymamıştım.. Hatta Hondalarda bunun değişmesinin gerek olmadığını duyarım hep. Vag gurubu araçlarda var bu durum. İki de bir değişirip dururlar.

Geri