Buji ve yakit filtresi degisimi

2016 model honda civic elegans yeni kasa lpg li 72000 de peryodik bakım zamanı geldi servis peryodik bakım 1550 tl ayrıca buji ve yakıt filtresi değişmesi gerek dedi. Buji ve yakıt filtresideğişimini ne kadar daha erteleyebilirim

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Durumunuza bağlı fb7 için temiz bulursanız geçin aynı problemler onlarda da baş gösterecek siz donanım ve araba yaşı yenileme gibi düşünün fd6 arasında ciddi fark yok fd6 ile fc5 arasında ciddi fark var ama fc5 ilede fe1 arasında ciddi fark yok değişmeye değmez ( kendi görüşümdür ) fe1 ri olan arkadaşlar piyasa yükselsin diye hemen karşı çıkarlar 2000 sonrası bütün kasa civicleri kullanıdığım için söylüyorum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Abimde FB7 var o konuda bilgiliyim, zaten değişirsem dediğiniz gibi yaş-donanım güncellenmiş olacak. İmkan olsa FC5 e zıplarım ama alacak olursam da temizini alacak kadar param yok. İlk etapta temiz FB7 veya ufak tefek hasarı olan FC5 te olabilir denk gelirse.

Aracınız
Civic FC5 2020
Abimde FB7 var o konuda bilgiliyim, zaten değişirsem dediğiniz gibi yaş-donanım güncellenmiş olacak. İmkan olsa FC5 e zıplarım ama alacak olursam da temizini alacak kadar param yok. İlk etapta temiz FB7 veya ufak tefek hasarı olan FC5 te olabilir denk gelirse.
Piyasayı bir araştırın hocam araç aldıktan sonra piyasayı takip etmiyorum artık temiz fb7 bulursanız da alın fb7 alacaksamda tek alacağım model LPG'li olmayan executive paket alırım elegance bile bana boş geliyor çok temizse değerse elegance belki düşünürüm ama executive almadıktan sonra bana fb7 boş geliyor

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
hocam ben geçen sene ngk buji aldım. 60 binde ustam çıkarttı bujileri baktı sıkıntı yok sakla bujileri her gelmende bakarız dedi. haftaya 70bin bakımına gideceğim bujilerde evde yatıyor :D götüreceğim yanımda ustam gene açıp bakacak gerek duyarsa takacak bu buji işi böyle ilerliyor. ama servis anlamadığım bir şekilde 50 binde hemen değişmesi lazım diyor. bilemedim açıkcası. sorun yaşadın mı derseniz vallahi sorunda olmadı şimdiye kadar.

hocam ben geçen sene ngk buji aldım. 60 binde ustam çıkarttı bujileri baktı sıkıntı yok sakla bujileri her gelmende bakarız dedi. haftaya 70bin bakımına gideceğim bujilerde evde yatıyor :D götüreceğim yanımda ustam gene açıp bakacak gerek duyarsa takacak bu buji işi böyle ilerliyor. ama servis anlamadığım bir şekilde 50 binde hemen değişmesi lazım diyor. bilemedim açıkcası. sorun yaşadın mı derseniz vallahi sorunda olmadı şimdiye kadar.
Teşekkürler hocam Nisan ayı içerisinde Aydın da Yıldırımlar yetkili serviste değiştirdik bujileri araç 72000 de idi baktım sorun olmadın diye değiştirdik dediginiz gibi belki daha giderdi bujiler 1600 TL

Geri