Civic FB7 Cam silecek

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.

> Bu konu size yardımcı olur.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Silecek ne marka önerirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eğer orjinale yakın olmasını istiyorsanız Bosch AeroTwin'leri tavsiye ederim ama fiyatları da yüksek.

RBW, inwells gibi markaların uygun fiyatlı ürünlerini de kullanabilirsiniz ama bu ürünler genelde bir süre sonra ses yapmaya başlıyor.

Verdiğim linkler ürünlerin temsilini görmeniz içindir, bu ürünleri daha uygun fiyatlara da bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben de bosh aero twin aldım buradaki tavsiyeler üzerine gayet memnunum montajı da 3 dk sürdü. Fiyatı biraz daha yüksek diğer markalara göre ama hakkını veriyor.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aerotwin bile çok lükse kaçan bir silecek değildir aslında, Bosch silecek konusunda iyi ama silecek olarak Bosch un en iyi modelini almak lazım Aerotwin ekonomi serisine kaçar. Aerotwin ler iyi şartlarda üç sene kadar dayanabiliyor. İki yıldır kullanıyorum haftada en az iki üç kez cam yıkama yüzünden çalıştırdığım olur fena değiller.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aerotwin bile çok lükse kaçan bir silecek değildir aslında, Bosch silecek konusunda iyi ama silecek olarak Bosch un en iyi modelini almak lazım Aerotwin ekonomi serisine kaçar. Aerotwin ler iyi şartlarda üç sene kadar dayanabiliyor. İki yıldır kullanıyorum haftada en az iki üç kez cam yıkama yüzünden çalıştırdığım olur fena değiller.

Ben araştırdım biraz almadan önce aero twin en yüksek modeli gibi gördüm. Daha iyisi varsa bence tercih edilebilir önemli olan uzun ömürlü olması. İz bırakan silecek ciddi rahatsız ediyor beni.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben araştırdım biraz almadan önce aero twin en yüksek modeli gibi gördüm. Daha iyisi varsa bence tercih edilebilir önemli olan uzun ömürlü olması. İz bırakan silecek ciddi rahatsız ediyor beni.

Bosch un ICON modeli en iyisidir Aerotwin orta kalite bir modeldir, Icon modeli Türkiye de yok yada ben bulamadım birde Eco serisi var o da ucuz olanıdır.

Güneş ışığı altında kauçuk silme parçasının ozon dayanımı maksimum seviyelerde, çok uzun ömürlü ve performanslı silme yaptığı iddia edilen bir silecektir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
ben silbak aldım gıcırtı yapıyor hocam memnun kalmadım.
Uygun fiyatlı ürünlerde bu gıcırtı sesi zamanla kaçınılmaz ortaya çıkıyor.

Bosch un ICON modeli en iyisidir Aerotwin orta kalite bir modeldir, Icon modeli Türkiye de yok yada ben bulamadım birde Eco serisi var o da ucuz olanıdır.

Güneş ışığı altında kauçuk silme parçasının ozon dayanımı maksimum seviyelerde, çok uzun ömürlü ve performanslı silme yaptığı iddia edilen bir silecektir.
Muhtemelen fiyatı orjinale yakın veya üstünde olduğu için getirtmemişlerdir diye düşünüyorum.
Benzeri şekilde yurtdışında BOSCH’un yarı seramik balataları da mevcut ancak ülkemiz piyasasında satılan balataları hep metalik uygun fiyatlı versiyonlar.

Geri