Civic FB7 Cam silecek

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Uygun fiyatlı ürünlerde bu gıcırtı sesi zamanla kaçınılmaz ortaya çıkıyor.

Muhtemelen fiyatı orjinale yakın veya üstünde olduğu için getirtmemişlerdir diye düşünüyorum.
Benzeri şekilde yurtdışında BOSCH’un yarı seramik balataları da mevcut ancak ülkemiz piyasasında satılan balataları hep metalik uygun fiyatlı versiyonlar.
Ucuzluktan ölecez, ucuz mal her zaman bize en uygunu olmuyor, bende gidip Silbak, Vette, Silgeç marka silecek alıp takmayı biliyorum ses yapsa neyse, camı çiziyor cam çizgi çizgi oluyor ondan sonra seryum oksitle temizlenir mi yoksa camı mı söküp değiştirsek mi? gece ışığı dağıtıp o haliyle başımızı derde sokar mı? kaza yaptırır mı ?

dandik silecek maksimum altı ay dayanır ondan sonra zaten çizgi çizgi çıkartmaya başlar ön camı.

Ucuz sileceğe 40 lira vereceğimize 100 lira verip adam gibi silecek alsak altı ay değil üç sene rahat edeceğiz ama anlatamazsın:) hangisi daha ucuz? ön cam? yağmurda kısıtlı görüş yüzünden yol alamamak ?

ses yapması bunların yanında hiçbirşey,

orjinal silecekler zaten çöp, bir sene zor dayandılar benim kullanım şartlarıma en son artık camda ebruli sanat eseri çıkartıyorlardı, benim buralar çamur toz pislik sabah akşam cam yıkıyorum. Süpürgesiyle beraber attım orjinalleri, Aerotwin taktım iki sene olacak rahatım ama daha iyisi varsa Honda ya o yakışır.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Amazon.com’dan bahsettiğiniz BOSCH ICON silecek fiyatına baktım, oldukça kaliteli ama 45 dolar’a satılıyor yani yaklaşık 300 lira üzeri fiyatı çıkıyor, daha önce dediğim gibi bu fiyata bu sileceği alacak kullanıcı sayısı maalesef ülkemizde oldukça azdır.

3D262803-7CCE-460A-8CBB-4542B30C79AC.jpeg

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Bence mantık olarak camı çizen lastik olamaz camda biriken toz ve pislik çizer gibi bu yüzden ön cam kirliyken çok silecek kullanmamak gerekiyor. Ayrıca bende geçen sene rbw almıştım sadece bir kış iş görüyor, amcada civic hb var oda rbw almış ama onun cam bombeli diye olmamıştı bana vermişti bu sene yine rbw taktım, kötü silmeye başlayınca bende bosch yada daha kaliteli bir şey varsa ondan almayı düşünüyorum. Gerçi önceki araçlarımda bosch eco ve aerotwin kullanmıştım onlarda 1 senede bozulmuştu İzmir’de çok güneş alıyor arabalar.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bence mantık olarak camı çizen lastik olamaz camda biriken toz ve pislik çizer gibi bu yüzden ön cam kirliyken çok silecek kullanmamak gerekiyor. Ayrıca bende geçen sene rbw almıştım sadece bir kış iş görüyor, amcada civic hb var oda rbw almış ama onun cam bombeli diye olmamıştı bana vermişti bu sene yine rbw taktım, kötü silmeye başlayınca bende bosch yada daha kaliteli bir şey varsa ondan almayı düşünüyorum. Gerçi önceki araçlarımda bosch eco ve aerotwin kullanmıştım onlarda 1 senede bozulmuştu İzmir’de çok güneş alıyor arabalar.
dedıgım gıbı Bosch un lastik leri aynı aparat farkı uzunluk farkı fiyatı belırlıyor telli olan ile muz tipli olanın lastikleri aynı yani sırf para tuzagı benim tavsıyem sılecekler öldü mü lastikleri değiştir ip devam etmek

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Türkiye’deki en kaliteli ürün bütün markalar içinde ne yazıkki aerotwin. Çok talihsiz bir durum. Dünyada çok farklı ve kaliteli markalar var ama buraya gelmiyor. Hep dandik markalara kalmış ortalık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri