Civic FC5 Camdan gelen ses

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Merhaba, sol ön cam indirirken zorlanma sesi geliyor. Kapı döşemesini söktüm telini rayını wd-40 la temizledim yağladım. Fitilleri temizledim ama hala ses geliyor. İşin garibi bir iki defa indirip kaldırınca ses kesiliyor. 1 saat sonra indirince tekrar ses geliyor. Kaldırırken ses yok sadece ilk inerken geliyor. Camı indirirken elimle camı ittiğimde ses gelmiyor. İnce ayarı vs varmı? Fikri olan varmıdır

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Kapının dışındaki cam sıyırıcı fitilli söküp birde o şekilde denemenizde yarar var. Eğer söküldüğünde ses yok ise fitile zarar vermeden tozdan kirden arındırıp yerine takıp deneyin

M2007J3SG cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Kemal Eren
Aracınız
Civic FC5 2017
Kapının dışındaki cam sıyırıcı fitilli söküp birde o şekilde denemenizde yarar var. Eğer söküldüğünde ses yok ise fitile zarar vermeden tozdan kirden arındırıp yerine takıp deneyin

Sökmeye çalıştım yöntemini bulamadım. Biliyorsanız tarif edebilirmisiniz? Klipsmi yoksa vidamı tutuyor?

Sökmeye çalıştım yöntemini bulamadım. Biliyorsanız tarif edebilirmisiniz? Klipsmi yoksa vidamı tutuyor?
Eski aracım Clio da başıma gelmişti. Camcı sökmüştü, vida yoktu geçmeliydi. Honda da nasıl sökülür bilmiyorum. Camcıya gösterin isterseniz

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Bir süredir benden de aynı ses geliyor, bir defa açınca sonra gelmiyor. Bekleyince tekrar geliyor :) video şurada:

Bunu acaba silikon sprey ile filan döşemeyi açmadan çözebilir miyiz?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bir süredir benden de aynı ses geliyor, bir defa açınca sonra gelmiyor. Bekleyince tekrar geliyor :) video şurada:

Bunu acaba silikon sprey ile filan döşemeyi açmadan çözebilir miyiz?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Silikon sprey lik bi olay değil o motor indirme kaldırma çelik halatın da sorun var motorun içinde o halatı döndüren bi dişli var sorun onda da olma ihtimali çok yüksek

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri