Civic 2018 göcük !!

Arkadaşlar göçük çok göze batmıyorsa bence yaptırmamak lazım. O sütunları doldurmak için aracın tavanını komple söküyorlarmış.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar göçük çok göze batmıyorsa bence yaptırmamak lazım. O sütunları doldurmak için aracın tavanını komple söküyorlarmış.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tavan zaten geçme kliplerle bağlı . Sökülmesi beni de çok endişelendiriyordu ama çokta korkulacak birşey yok. Tavan iç tarafını sadece aşağıya sarkıtıyorlar . Ben bizzat gördüm .

Sadece hayal et

[MENTION=11508]Ccaneryukcel[/MENTION] ustam arabanin resimlerini atacaktin unuttun sanirim :)

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Fotolarda belli olmuyor..açıyı yakalamak zor...ama şöyle söyliyim gün bile aldım göçük için !!!! Ekli dosyayı görüntüle 7433Ekli dosyayı görüntüle 7434

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ilk resimde çok dikkatli bakılırsa farkediliyor ama 2.resimde birşey gözükmüyor burda ki 2016 ların ilk üretimlerin bir çoğunda bu sorunlar ortaya çıktı ama 2017 ve 2018 ler de öyle şikayet yoktu hiç görmedim

Servis halletti :) çok bariz vardı..toplamda 4 tane... ve yolda geçen her 10 arabanın 6 7 sinde var..kimsenin haberi bile yok ne yazıkki...serviste bile gördüm resmen harita gibi..ama adamın bundan haberi yok..bakım için gelmiş mesela

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=255]Cagatay[/MENTION] Mahkeme süreci vs. oldu mu?
Servisleri tavrı ne oldu bilgin var mı?

@Cagatay Mahkeme süreci vs. oldu mu?
Servisleri tavrı ne oldu bilgin var mı?

genelde mahkeme yolu acılmadan servisler telafi yapıyorlar hiç denk gelmedi mahkeme olayı birde burdakiler araçları daha cok kiraladıklarından dolayı fazla önemsemiyorlar sorunları 2 yıl doldurtuktan sonra honda geri iade ediyorlar yenisini kiralıyorlar.

Geri