Civic 2018 göcük !!

Aracınız
@ondertnc satip kaliteli 2006-2010 arasi bir alman arabasi alabilirsiniz aslinda neden almiyorsunuz ?

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316
Ne zaman tartışmaya gireceğiz diye bekliyordum..ama hayret bu sefer biraz geç oldu :)) sıkıntı yok ailemizde alman arabası da var kardeş :))2010 passat var ölüsü bile en baba hondandan iyi...ister kabul et ister etme... bak yine söylüyorum yıllardır honda kullanıyorum..niyet arabayı kötülemek değil !! benim işime bu geldi (MANTIK)..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ne zaman tartışmaya gireceğiz diye bekliyordum..ama hayret bu sefer biraz geç oldu :)) sıkıntı yok ailemizde alman arabası da var kardeş :))2010 passat var ölüsü bile en baba hondandan iyi...ister kabul et ister etme... bak yine söylüyorum yıllardır honda kullanıyorum..niyet arabayı kötülemek değil !! benim işime bu geldi (MANTIK)..

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Laa bi bitin be tamam wv daha iyi kardeşim ama sen honda kullan :)

vtec kicked in yo !!!

kayhanbozkus

0
Yönetici
Yani bu kadar gömüpte o arabaya binmem icime sinmeyen araba benim mantigima aykiri !

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Ali Er

0
Arkadaslar bugun tencere tava tamir satis yerine gittim.Yeni Corolla vardi araci sorayim derken konu acildi.Adam sen ne almistin diye sordu.Civic dizel dedim.Eyvah dedi gocuk sorunu var bilmiyor muydun dedi.Ben de alacaktim oglum vazgecirdi hatta Istanbul da arkadan darbe alan bir aracin bagaji one kadar gelmis deyip aracinda c sutununu gosterdi.Icindeki sase zamanla kiriliyormus bu da yuzeydeki sacin dalgalanmasina yol aciyormus.Yuzey degil de Valla icindeki sase muhabbeti acayip moralimi bozdu.Cok tehlikeli degil mi simdi bu durum?Adam bir de 88 e mi ne satmis 20 tazminat almis falan filan bir suru deger kaybi.Ben de aldik artik dedim.Su an acayip moral bozuklugu yasiyorum.Baba ogul birbirlerine bakip sonra da bana aciyan gozlerle bakistilar.Aracin piyasada milletin gozundeki durumu bu ne olacak bilmiyorum.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
@Ali Veli ustam "mış miş"lerle anlatilanlara bakip caninizi sikmayin. Hondalarin hepsinin arkasi zayif tum kasalarda bu boyleydi. Şasi olayina gelecek olursak tam tersi şasinin cok kuvvetli oldugunu yazan bir kac forum uyesi hatirliyorum. Almisiz artik can sikmaya degmez. O arkadaslar sizin arabaniza bindiginizde ki kadar keyif almiyordur emin olun.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaşlar konu 60 sayfa olmuş tüm sayfaları okuyamadım biraz hazıra konmak olacak ama bende 2018 Honda Civic Elagance Dizel Otomatik aldım, gerçekten bu göçük sıkıntısı devam ediyor mu?
Konu sahibi bir netice aldı mı?

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri