Civic Cafe

Aracınız
Civic FC5 2017
Senin için kalktım civic'ide çektim :)
efb0019564054b7239ee99c820c601a1.jpg

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Honda sahibi olmanın ayrıcalıkları,

başka forumlara bakın her yaz başı soğutmayan bozulan klimalar hararet yapan motorlar vs. şikayetler sıkıntılar forumları dolduruyor,

her kış başlangıcında da antifrizden tıkanan kalorifer petekleri, patlayan devirdaimler, bozulan termostatlar vs. vs.

Honda larda bu sıkıntılar minimum düzeyde değil mi? arabanızın kıymetini bilin, aaaa değer kazandı 110000 e aldık 150000 olmuş dur satayımda onun yerine bi Egea bir Megane falan alayım diyorsanız yazık olur:)

Bakıyorum foruma da Honda lar hiç sorun çıkartmayınca kullanıcılar kendilerine sıkıntı arıyorlar:) yolda çıtırtı yaptı, tıkırtı etti, çelik jant, body kit, modifiye, yazılım, ekstra donanım vs. vs. yapalım edelim:)

Acaba Honda nızda volkswagen in 2010-2012 yıllarındaki TSI motorları gibi sorunlar olsa idi Alfa Romeo nun habiren bozulan otomatik şanzımanı gibi sıkıntılar olsa idi, Ford sahipleri gibi her 2-3 ayda bir düzenli olarak çeşitli sebepler ile yetkili servislerde uğraşsaydınız böyle olur muydu? yoksa yine modifiye mi kasardınız?

ey forum ahalisi:)

Eş dost akraba yanında kötü laflar etmeye başladım artık dövecekler yakında beni...

kadına etek erkeğe vtec yakışır

motorlu taşıtlar ikiye ayrılır bir Honda, iki diğerleri

kız dediğin taktın mı koluna yakışmalı araba dediğin bastın mı gaza Honda gibi yola yapışmalı

Motoru Honda dan kızı Ankara dan alacaksın

Varsa bir Hondan asla çekmezsin ondan

Hayat 5500 devirden sonra başlar

böyle gidiyor:)

Hocam ağzınıza sağlık çok güzel olmuşOkuyunca Çiçek Abbas filmindeki Şener Şen ile İlyas Salmanın atışması geldi aklıma. Honda reklamlarında bu cümleleri kullansa satış rekoru kırar valla
“kızı Muğla’dan alacaksın” değil miydi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar bu vıtes topuzu benim araca olur mu acaba yardımlarınızı bekliyorum. Montaj konusunda uygulama yapan var mı acaba.-21376220911832630487.jpegScreenshot_20200525-200651.jpeg

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda sahibi olmanın ayrıcalıkları,

başka forumlara bakın her yaz başı soğutmayan bozulan klimalar hararet yapan motorlar vs. şikayetler sıkıntılar forumları dolduruyor,

her kış başlangıcında da antifrizden tıkanan kalorifer petekleri, patlayan devirdaimler, bozulan termostatlar vs. vs.

Honda larda bu sıkıntılar minimum düzeyde değil mi? arabanızın kıymetini bilin, aaaa değer kazandı 110000 e aldık 150000 olmuş dur satayımda onun yerine bi Egea bir Megane falan alayım diyorsanız yazık olur:)

Bakıyorum foruma da Honda lar hiç sorun çıkartmayınca kullanıcılar kendilerine sıkıntı arıyorlar:) yolda çıtırtı yaptı, tıkırtı etti, çelik jant, body kit, modifiye, yazılım, ekstra donanım vs. vs. yapalım edelim:)
Bu dediğiniz maalesef oluyor :)
Honda'nın zaten yol gürültüsünün fazla olduğu ve işçiliğinin pek muntazam olmadığı herkesçe uzun süredir biliniyor, aldıktan sonra da pek arıza çıkarmayınca bizde aracı kurcalayarak arıza çıkarttırmaya uğraşıyoruz istemeden :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sıfır veya 2.el Renault almayı düşünenlerin dikkatine :)

Son düzenleme:

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Sıfır veya 2.el Renault almayı düşünenlerin dikkatine :)

Birinci video olabilir demiştim. İkinci videoyu görünce yok artık dedim. İkinciye daha çok üzüldüm. Lakin bunlar elde kalmaz. Çekme belgeli açık arttırmada direk satılır.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2017
Çukur

Köyün birinde bir çukur varmış ve herkes bu çukura düşerek yaralanıyormuş. Köyün ileri gelenlerinden 3 kişi toplanmış.

Birincisi:
- Çukurun yanında bir ambulans beklesin hastaneye çabuk yetiştiririz. Demiş.

İkincisi:
- Çukurun yanına bir hastane yaptıralım düşenlerin hastaneye yetişmesi zaman almaz demiş.

Sıra Temele gelmiş:
- Sizde hiç akıl yok demiş, bu çukuru kapatalım hastanenin yanına bir çukur açalım demiş.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Çukur

Köyün birinde bir çukur varmış ve herkes bu çukura düşerek yaralanıyormuş. Köyün ileri gelenlerinden 3 kişi toplanmış.

Birincisi:
- Çukurun yanında bir ambulans beklesin hastaneye çabuk yetiştiririz. Demiş.

İkincisi:
- Çukurun yanına bir hastane yaptıralım düşenlerin hastaneye yetişmesi zaman almaz demiş.

Sıra Temele gelmiş:
- Sizde hiç akıl yok demiş, bu çukuru kapatalım hastanenin yanına bir çukur açalım demiş.

VIA_A3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri