Civic FC5 Civic executive ve elegance arasında bu fark doğrumu??

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar kendim 2020 eco executive kullanıyorum arkadaş elegans alsam çok şey kaybedermiyim dedi bende karşılaştırmalı bakarken bizim araçlarda lastik hava basınç uyarı sistemi yok diyor.. Kanunen zorunlumolan bişey nasıl olmaz hayret ettim doğrusu ama aracın menülerinde de var gibiydi aslında emşn olamadım.. Siz ne düşünüyorsunuz?Ekli dosyayı görüntüle 261268

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
2019 ağustosta FC5 aldım ve benim aracımda ikaz sistemi mevcut kendim şahit oldum havası azaldığında vermişti uyarı

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu konuyu çok araştırdım 2020 makyajlı için executive de olan elegance de olmayanlar şunlar;

-Anahtarsız çalıştırma ve kapıları açma kapama
-17 " alaşımlı jant
-çift bölge klima
-Ön ızgara piano black

Geri kalan aklınıza ne geliyorsa hepsi elegance da da var
Saygılar

2020 fc5 elegance 1.6 benzin
deri koltugu atlamışın

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Çağrı Gül
Aracınız
Civic FE1 2021
Hiçbiri de cezbedici bir özellik değil bence. Fiyat farkı ne kadar bilmiyorum ama sırf deri koltuktan bile tercih edilmez exe.

Deri koltuğu sevmeyen bile var geçen gördüm adamın birisi minder koydum falan diyordu

Aracınız
Civic FC5 2020
Deri koltuğu sevmeyen bile var geçen gördüm adamın birisi minder koydum falan diyordu

İstanbul'dan Antalya' ya giderken pamuklu yatak kılıfı geçirmiştim yoksa yol zehir olacaktı.
Özellikle Antalya'nın 40 derece civarında ki sıcaklığında zulüm olacaktı.

İstanbul'da da 15 dakikadan sonra zorlamaya başlıyordu, yarım saat geçince sırtım sırılsıklam oluyordu.

Yeni aracımı seçerken Eco Exe+ plus olsa ancak onun için katlanırdım deri koltuk eziyetine.

Makyajlı Elegance ı seçtim Executive i anahtarsiz çalıştırması haricinde hiç aramıyorum :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Ali Er

0
İstanbul'dan Antalya' ya giderken pamuklu yatak kılıfı geçirmiştim yoksa yol zehir olacaktı.
Özellikle Antalya'nın 40 derece civarında ki sıcaklığında zulüm olacaktı.

İstanbul'da da 15 dakikadan sonra zorlamaya başlıyordu, yarım saat geçince sırtım sırılsıklam oluyordu.

Yeni aracımı seçerken Eco Exe+ plus olsa ancak onun için katlanırdım deri koltuk eziyetine.

Makyajlı Elegance ı seçtim Executive i anahtarsiz çalıştırması haricinde hiç aramıyorum :)

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????
Aynen

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
benim için deri koltuklar anahtarsız giriş ve anahtarsız çalıştırma vazgeçilmez birer özellik. artı rs jantlar ve piano black ön panjur da araca ayrı bir hava katıyor. başkası için önemsiz olabilir ama benim için önemli ayrıntılar bunlar..

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri