Hakan Uzun

0
Yönetici
@Can @hakan uzun @hakanuzun // sadece mercekten uzunları atması daha hos durmaz mı. uzun huzme yerındende atarsa dıgerını körler gibi geldi bana.
tek mercekten uzun atmakta eglencelı olur dıye dusunuyorum ıkı taraftan vermek yerıne.
ama takıpteyım bakalım nasıl olacak

Zaten Bi-xenon merceğin mantığı uzun'u ve kısayı aynı mercekte kullanmaktır ki yaptığım proje o. Uzun huzme yerine zenona foruma olarak karsıyız. Bunun yerine ışığı toplu veren ledler kullanıyoruz. Bunlarda kimseyi kör etmiyor, bunu rahat rahat söylüyorum çünkü kullandım,

Aracınız
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] / yok zaten bi-xenon mantıgını bılıyorum kı dıger araclarımız bı xenon kullanıyor 520 ve 316 olan araçlarımız. ilk baslardakı bır yazıda uzun huzmedende atacak gibi yazı gördugum ıcın yazdım.

Hakan Uzun

0
Yönetici
[MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] / yok zaten bi-xenon mantıgını bılıyorum kı dıger araclarımız bı xenon kullanıyor 520 ve 316 olan araçlarımız. ilk baslardakı bır yazıda uzun huzmedende atacak gibi yazı gördugum ıcın yazdım.

Ha ozur anladim hocam.. Bunu yaparken cok fikir degistik inanin. Kullandigim mercekler 2014 520 den cikma, oyle bi dusunduk ozaman uzunlara yeni moda double mercek yapmayi fakat odaklama gercekten zor olacagi hatta imkansiz olacagi icin cabucak vazgectik, gerci yapsak bile onumuze muayene cikiyor, bundan sonraki asama yani master yapacak olsak belki d1s ve hella balast olur ki onuda dusunmuyorum inanin uzerinde yani orijinalindaki balast mutsubishi ve ampul d4s gayet basarili. Bana bunu almadan soylemislerdi de inanmamistim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
zaten o muayene yok mu o muayene insanı arabadan sogutur.
bu arada dıkkatımı cektı :D
Honda yapıyorda bızde tamamlıyoruz ya :D
bi xenon olsun, ses yalıtımı olsun, ambıyans olsun :D
şöyle bakınca bize %60 lık bir araç veriyor biz %100 e tamamlıyoruz :D :D

Hakan Uzun

0
Yönetici
zaten o muayene yok mu o muayene insanı arabadan sogutur.
bu arada dıkkatımı cektı :D
Honda yapıyorda bızde tamamlıyoruz ya :D
bi xenon olsun, ses yalıtımı olsun, ambıyans olsun :D
şöyle bakınca bize %60 lık bir araç veriyor biz %100 e tamamlıyoruz :D :D
Evet forum bu gibi konularda gerçekten ama gerçekten ileri seviyede...

Trust

0
Aracınız
ismail hocam bunları [MENTION=194]Can[/MENTION] ile istişare ettik ama sırf muayenede sıkıntı çıkmasın diye şahsen yapmak istemedim. Şu anda muayeneden geçiyorum. İstediğimi yapmış gözüküyorum ama sen yapacaksan ben yaparım sana, SENİN İÇİN BERABER YAPARIZ
Bilirim yardımcı olursun
Ama ben farlarımı actiramam ki

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@avansis abi o mercekler iş görmez. Angelları çabuk patlıyormuş ve iç kısmı çabuk kararıyormuş. Xenona göre değil halojene göre tasarlamışlar onları. Sen gel bizi dinle hakanınki projeye başla :)

@gocebes7 benim aracımda tek mercek var uzun hüzmeyi iptal ettim ama bende soğuk selektör yapmamı sağlayan gen5 balast var, hakanın balast buna uyumlu olmadığı için çift tarafı aktif olarak bırakalım dedik.

http://civictr.com/showthread.php/843-Civic-Vtec-2-Bi-xenon-far

Son düzenleme:

Trust

0
Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] farı açtır filan uzun hikaye be can kardeşim.siz bana sislere nasıl mercek koyarız ondan bahsedin

Geri