Hakan Uzun

0
Yönetici

Hakan Uzun

0
Yönetici
Bi arkadasimda vardi gecenlerde arabasini satti modelini bilmiyorum ama cyclone navigasyanu her navigasyon muhabbeti acilinca kotulerdi.. aklima geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Bi arkadasimda vardi gecenlerde arabasini satti modelini bilmiyorum ama cyclone navigasyanu her navigasyon muhabbeti acilinca kotulerdi.. aklima geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
hakan abi valla ben navigasyon taktırmadım taktırmamda gerek yok.. onu taktırmak için önce aracıma iyi bir ses sistemi yaptırmam güzel bi dış ve iç yalıtım yaptırıcam.. sadece navigasyon içinde gidip onu taktıracak halım yok :D

Abi bunların modası geçti ya. Ama sırf honk kong post diye alınır

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=442]hakan uzun[/MENTION] [MENTION=747]hakan[/MENTION]uzun // sadece mercekten uzunları atması daha hos durmaz mı. uzun huzme yerındende atarsa dıgerını körler gibi geldi bana.
tek mercekten uzun atmakta eglencelı olur dıye dusunuyorum ıkı taraftan vermek yerıne.
ama takıpteyım bakalım nasıl olacak

Trust

0
Aracınız
Abi bunların modası geçti ya. Ama sırf honk kong post diye alınır
Başkasın da olmayan sende var ise moda devam eder doktorum
Sen moda diyorsun geçenler de benzin dolum yerinden lpg alıyorum diye adam şaşkınlıkla baka kaldı ya la

Hakan Uzun

0
Yönetici
hakan ım hazır elini vurmuşken birde şuna bak derim :)
farı açmak olmasa bir dakika düşünmem :)
http://www.aliexpress.com/item/For-...headlight-illumination-angel/32303667595.html
ismail hocam bunları [MENTION=194]Can[/MENTION] ile istişare ettik ama sırf muayenede sıkıntı çıkmasın diye şahsen yapmak istemedim. Şu anda muayeneden geçiyorum. İstediğimi yapmış gözüküyorum ama sen yapacaksan ben yaparım sana, SENİN İÇİN BERABER YAPARIZ

Geri