Aracınız
Dediginiz sekilde bugun yapmayi denedim ama olmadi. Sanirimsam model farki var benim aracim 2015 model dream paketi ortada tavan lambasini soktum arti eksi geliyor kablo siyirma yontemiyle ledleri bagladim ama devamli ledler yaniyor anlam veremedim. Tavan lambasini off aliyorum ledler yinede yaniyor. Tavan lambasinin kablosuna surekli arti geliyor.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Civic FB7 2015
Bende yarın ayak altı aydınlatma yaptırıcam. Ama ben kapılara bağlama yerine far sigortasından almak istiyorum. Amacım gece yolculukta sürekli yansın. Ayrıca bir anahtar ile kısıp açma yada sürekli kapalı konumda olmasını düşünüyorum. Sizce bu şekilde sürekli yanınca sorun olur mu.
Bide n11 de falan satılan çakmaklık tan beslenen kumandalı cihazlar var 49 lira cıvarında onlar nasıl olur kullanan varmı acaba.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bende yarın ayak altı aydınlatma yaptırıcam. Ama ben kapılara bağlama yerine far sigortasından almak istiyorum. Amacım gece yolculukta sürekli yansın. Ayrıca bir anahtar ile kısıp açma yada sürekli kapalı konumda olmasını düşünüyorum. Sizce bu şekilde sürekli yanınca sorun olur mu.
Bide n11 de falan satılan çakmaklık tan beslenen kumandalı cihazlar var 49 lira cıvarında onlar nasıl olur kullanan varmı acaba.

Ben kullandım onlardan hocam çakmaklık kısmını kesip kontağa bağlamıştık.
Kumandadan istediğim zaman açıp kapatabiliyodum, istediğim rengi seçip, ışık şiddetini de ayarlayabiliyordum, pavyon modu falan da vardı :D
Gündüz kapalı tutuyordum, hava aydınlatmalar kendini gösterecek kadar karardığında açıyordum bir problem yaşamamıştım.CM_20200425194149273.jpeg

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. (????? ??????? :)

Aracınız
Civic FB7 2015
Bu da benim yapmis oldugum uygulama :)
Güzel olmaya olmuş. Lakin ben sadece kapıları açınca açılacak ve kapatınca kapanacak şey için uğraşmak istemiyorum. Pazartesi yapacağımız projede iki duy sistemi ve iki kaynak kullanmayı düşünüyorum. Yani kapıları açınca tavan lambası ile yanacak ama kapılar kapanınca onun yarısı kadar bir ışıkla yanı fara bağlı olarak loş yanacak. Böylece hem göz almayacak hem ısınmayacak hemde ambians sağlayacak. Bakalım pazartesi ustam bu işe ne dicek ama bence mümkün. Bu sistem mercedes ve passat higline serilerinde de var confort olanlarda yok.

Geri