Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracınız
Civic FB7 2012
Kışın denediniz mi?

Eski arabamda aldığım muadil ürünler normalde çalışırken sıcaklık -2°C'ye düşünce sopa gibi olmuşlardı.

Aracınız
arkadaşlar ben şekil açısından hybrid/japon tip/wiper blade denen modelleri tercih ediyorum. Kendi naçizane düşüncem; takımına 10 lira 20 lira versem, hem yaz başında hem de kış başında (yılda 2 defa bile) değiştirsem yine de orijinal kadar pahalıya gelmiyor oluyor.

arkadaşlar ben şekil açısından hybrid/japon tip/wiper blade denen modelleri tercih ediyorum. Kendi naçizane düşüncem; takımına 10 lira 20 lira versem, hem yaz başında hem de kış başında (yılda 2 defa bile) değiştirsem yine de orijinal kadar pahalıya gelmiyor oluyor.
Doğru söylüyorsunuz. Ben de aynı şekilde yapıyorum. Inwell alıyorum.

Yan sanayi sileceklerde bosch güzel.önceki aracımda memnun kalmıştım.Ama buna da uyar mı emin değilim. Aynı boyutlar var ama takıma yeri uyar mı bilmiyorum.kullanan oldu mu?
Evet ben 75 tl verip fb7 aracıma bosch aerotwin muz silecek aldım çokta memnun kaldım güzel temizliyor ve seste yapmıyor kaliteli bir ürün fb7 için aynı ölçülerde var

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bosch aerotwin için hb de kısa gelip sensör ü okutamadığı yazılmış.servis 125 tl istedi ama adam arkadan git sanayide 40-50 ye taktır dedi.bosch 80 lira.ne önerirsiniz?

Aracınız
Civic FB7 2012
hepsiburada.com'dan Bosch AeroTwin aldım.

Honda Civic 2012-2015 olarak satılıyordu. Ebat yazmıyordu. Ürün yorumlarındaki kısa kalma olayını ben de okudum. Yine de alıp taktım.
...ve yorumdaki gibi, sol taraftaki 70 yerine 66 cm. O fark nedeniyle sensör devamlı ıslak kalıyor. Otomatik ayarında sürekli silmeye çalışıyor.

Sileceği taktığım ve (sanırım) denediğim için iade etme şansım da yok. Ölçmek için kirli bıraktığım ön camda sileceklerin ne kadar kısa kaldığı görülebilir.

Ekli dosyayı görüntüle 4485 ve Ekli dosyayı görüntüle 4486

Aracınız
Civic FB7 2012
hepsiburada.com'dan Bosch AeroTwin aldım.

Honda Civic 2012-2015 olarak satılıyordu. Ebat yazmıyordu. Ürün yorumlarındaki kısa kalma olayını ben de okudum. Yine de alıp taktım.
...ve yorumdaki gibi, sol taraftaki 70 yerine 66 cm. O fark nedeniyle sensör devamlı ıslak kalıyor. Otomatik ayarında sürekli silmeye çalışıyor.

Sileceği taktığım ve (sanırım) denediğim için iade etme şansım da yok. Ölçmek için kirli bıraktığım ön camda sileceklerin ne kadar kısa kaldığı görülebilir.

Bu mesajda bende resimler çıkmıyor.
O yüzden alıntı yapıyorum.

20170401_154933_.jpg

Aracınız
Civic FB7 2012
Rbw diye bir marka aldım hepsiburadada 18 tl ye mi ne almıştım tavsiye ederim :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Denedniz mi?

Yağmurda,
Karda,
Donda,
Çamurda,
-2°C altı sıcaklıklarda...

Daha önce aldıklarım ılıman havalarda iş görürken 4-5° civarında sertleşip iz yapmaya başlıyor, -2°C civarında tamamen sopaya dönüşüyordu.

Bingölde görev yaptığım sirada kullandım - 29c araba yazan sıcaklığı gördüm. Ve ilk geçişte ufak iz geri dönerken daima tertemiz cam bıraktı 4 ay oldu memnunum. Çamur da Nasıl çalışır bilmiyorum. Donda buz kazıyıcı yada spreyle temizleyip öyle yola çıktım

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri