Civic FB7 Civic FB7 orjinal silecek bilgileri Mitsuba

Aracınız

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
1 yıla yakındır rbw nin hibrit sileceğini kullanıyordum, gayet de memnun kaldım ve memnun olduğumu bu konuya daha önce yazmıştım. Yalnız geçen gün aynı anda iki silecek süpürgesinin de lastiği tutan en uçtaki tırnakları kırılarak lastikler yuvasından çıktı. Neredeyse telleri cama sürtecekti, hemen çıkartıp idareten muz silecek taktım. Daha önce burada memnuniyetimi belirttiğim için kimsenin vebalini almayayım diye yazmak istedim. Bu olaya kadar da gayet iyi silmeye devam ediyordu...
Aynısı bende de oldu, sağ sileceğin kenarı kırıldı. Şimdilik silecek lastiği yerinden oynamıyor ama dikkat etsem iyi olacak (y)

Aracınız
Civic FB7 2015
Aynısı bende de oldu, sağ sileceğin kenarı kırıldı. Şimdilik silecek lastiği yerinden oynamıyor ama dikkat etsem iyi olacak (y)
Ben Çin'den orijinal süpürgelere uygun iç lastik alıp taktım, 20 TL civarı bir fiyata gelmişti. Şu an silmesi ve sessizliği gayet iyi hem de orijinal süpürgeleri kullanıyorum. Yılda iki kez bile değiştirsem bence diğerlerine göre çok daha iyi...

Ben Çin'den orijinal süpürgelere uygun iç lastik alıp taktım, 20 TL civarı bir fiyata gelmişti. Şu an silmesi ve sessizliği gayet iyi hem de orijinal süpürgeleri kullanıyorum. Yılda iki kez bile değiştirsem bence diğerlerine göre çok daha iyi...
Bende sipariş verdim çinden bekliyorum bakalım nasıl bir ürün gelecek tam ölçülere göre lastik var

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

anemon

0
Aldığınız silecek lastiklerinin satıcı linkini paylaşırmısınız?
Çesitleri var 0.8 mm 1mm vb tipleri var aldığınız hangisiydi.

Aracım Honda Civic fb7 2012 buna göre aldım şöför tarafı 700 mm yolcu tarafı 575 mm ve lastik genişliği 10 mm

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015

Geri