Civic FC5 Civic FC5 10.000 km bakımı

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
10000 olmuşum bende, ne çabuk oldu anlamadım 6 ayda... Bu ay sonu servis yolu görünüyor sanırım. Yakın zamanda fiyat alan yaptıran arkadaşlar neler değişiyor fiyatlar nedir acaba... sakarya, kocaeli veya istanbul anadolu yakası olabilir belki

Aracınız
Civic FC5 2019
10000 olmuşum bende, ne çabuk oldu anlamadım 6 ayda... Bu ay sonu servis yolu görünüyor sanırım. Yakın zamanda fiyat alan yaptıran arkadaşlar neler değişiyor fiyatlar nedir acaba... sakarya, kocaeli veya istanbul anadolu yakası olabilir belki
gecen hafta mutluhanda yaptirdim hocam 1260 tl verdim(polen filtresi dahil) . bakim standart ektra bisey yapilmadi ama hizmetten memnun kaldim en azindan arabayi ic dis guzel yikadilar bakim sonunda

2019 civic exe. eco.

gunesec

Özel Üye

Ben gitmeden fiyat almıştım. Max 1400 demişlerdi. Gidince sürpriz yaşadım, hediye 10000 bakım verilmiş aracı alırken. Ücretsiz yaptılar sağolsunlar:) Rot balans ücreti verdim 130 lira.

Aracınız
Civic FC5 2019
1260 tuttu geçenlerde, istanbul anadolu yakası. 10bin bakım ücretsizdi benim.

temiz verdiğim arabayı leş gibi iade ettiler, nasıl bir kuyu suyu kullanıyorsa araba kireç lekesi dolu.
söylediğim halde plakalığı bile değiştirmemişler.
bir de arayıp kaç puan verirsiniz hizmetimize diyor :D sana puanım dokuz kanka :D

bir daha sıfır araba hayatta almam, sanayinin gözünü seveyim bayilerde paranla rezil oluyorsun.
aracı bırakıp eve kös kös yaya döndük, fiat'da en yakın durağa ya da evine bırakma hizmeti vardı.

bunun ücretsiz olduğu için böyle olduğunu düşünen arkadaşlar olabilir, benden almadıkları parayı honda fabrikasından alıyorlar.
ben bunların arabaya bakım yaptığından bile şüpheliyim, ben oradayken aracından çıkan parçaları isteyen bir adam vardı bulamadılar kavga çıktı.
bakıma giderseniz mutlaka iş istek formunun üstüne not aldırın çıkan parçaları isteyin.

asiran

0
Aracınız
Civic FC5 2020
1260 tuttu geçenlerde, istanbul anadolu yakası. 10bin bakım ücretsizdi benim.

temiz verdiğim arabayı leş gibi iade ettiler, nasıl bir kuyu suyu kullanıyorsa araba kireç lekesi dolu.
söylediğim halde plakalığı bile değiştirmemişler.
bir de arayıp kaç puan verirsiniz hizmetimize diyor :D sana puanım dokuz kanka :D

bir daha sıfır araba hayatta almam, sanayinin gözünü seveyim bayilerde paranla rezil oluyorsun.
aracı bırakıp eve kös kös yaya döndük, fiat'da en yakın durağa ya da evine bırakma hizmeti vardı.

bunun ücretsiz olduğu için böyle olduğunu düşünen arkadaşlar olabilir, benden almadıkları parayı honda fabrikasından alıyorlar.
ben bunların arabaya bakım yaptığından bile şüpheliyim, ben oradayken aracından çıkan parçaları isteyen bir adam vardı bulamadılar kavga çıktı.
bakıma giderseniz mutlaka iş istek formunun üstüne not aldırın çıkan parçaları isteyin.
Hangi servise gittiniz ?

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.
SAKARYA SANDIKÇI 1300 TL
KOCAELI HALDIZ 1350 TL
Fiyat verdi. Haldiz polen filitresi hariç 1200 yapabileceğini söyledi. Yalnız yarın klima sistemindeki bir arızayı buna bağlayıp garantiye sokmayabilirlermis. Kompresör arızası gibi biseyler okumuştum riske gerek yok bence ama bir yağ bakımı çok para yaww...
Şu yapılanları dışarda 600 e yaptırırım. Bile bile garantiye sebep kaziklanacagiz.

İstanbul Damla da geçen hafta perşembe 1000 TL'ye yaptırdım 10000 bakımını, 1 yıl dolmadigi için polen filtresi hariç.2 saatte teslim ettiler

Geri