Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2018
Bence pahalı yag hava polen yag fıltresı ve saf su sılecek ıcın koyuyor bı de balatalara 10 tl lık fıs fıs sıkıyorlar Ekstrası varsa tabı fiyat normal
Başlık altında belirtilior 20 bin bakımı standart herkese yapılan bakım. Öyle pahalı diyipte kenara cekilmeye gerek yok 1000 tl altında bulunda servis bakım fiyatı dediğiniz gibi 10 tl lik fıs fıs gibi bizde yaptıralım ?

Aracınız
Honda CRV
Servıse gıtmeye gerek yok sanayıde on numara ustalar var malzemenızı alın netten sanayıde 100 tl ıscılık verın. Aracın Kullanım kıtaocıgında hersey yazmıs zaten kac km de fren hıdrologı kac km de sanzıman yagı kaç km de ne degısır yazıo

Aracınız
Civic FC5 2018
O sizin düşünceniz beyfendi saygı duyarım ama bana göre yanlış düşünce neden mi netten alın malzemeleri diyosunuz zaten 4 lt yağ 350 tl gibi ücreti var ekstra filtre vs 500 tl üzeri geciyor kaldıki 100 tlye işçilik günümüz şartlarında zor kaldıki aracın garantisi ne olcak ? Zaten garantiyi düşünmesek yada aracım yeni olmada 20 bin bakımı icin servise gitmem dışarda yaptırırım ben 1000 tl ye yaptırdım cokta memnunum artık dışarıyla servis arasında pek fark kalmadı siz dışarda yaptırabilrsiniz umarım acıklayıcı olmuşumdur ?
Servıse gıtmeye gerek yok sanayıde on numara ustalar var malzemenızı alın netten sanayıde 100 tl ıscılık verın. Aracın Kullanım kıtaocıgında hersey yazmıs zaten kac km de fren hıdrologı kac km de sanzıman yagı kaç km de ne degısır yazıo
[/QUOTE

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
O sizin düşünceniz beyfendi saygı duyarım ama bana göre yanlış düşünce neden mi netten alın malzemeleri diyosunuz zaten 4 lt yağ 350 tl gibi ücreti var ekstra filtre vs 500 tl üzeri geciyor kaldıki 100 tlye işçilik günümüz şartlarında zor kaldıki aracın garantisi ne olcak ? Zaten garantiyi düşünmesek yada aracım yeni olmada 20 bin bakımı icin servise gitmem dışarda yaptırırım ben 1000 tl ye yaptırdım cokta memnunum artık dışarıyla servis arasında pek fark kalmadı siz dışarda yaptırabilrsiniz umarım acıklayıcı olmuşumdur ?

arkadaşım 20 bin bakımı 1000 Tl ye yaptırdım diyosun. iyide serviste ne yapıldı yazmamışsın ? herkes biliyor ki 20 bin bakımda şanzıman yağı değişiyor, normal şartlarda 1800 tl den aşağı tutmaması gerekir. Bizi aydınlatırsan seviniriz. Faturayı paylaşın bi zahmet görelim neler yapılmış

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşım 20 bin bakımı 1000 Tl ye yaptırdım diyosun. iyide serviste ne yapıldı yazmamışsın ? herkes biliyor ki 20 bin bakımda şanzıman yağı değişiyor, normal şartlarda 1800 tl den aşağı tutmaması gerekir. Bizi aydınlatırsan seviniriz. Faturayı paylaşın bi zahmet görelim neler yapılmış
Şanzıman yağı otomatik viteslerde 40.000 manuel viteslerde 60.000 km de bir değişir. 20.000 km bakımında hava, polen, motor yağı filtreleri değişir, motor yağı değişir. Rot Başları, Direksiyon Kutusu, Körükler, Süspansiyon Parçaları, Aks Milleri ve Körükleri Ön Arka Fren Balataları, Fren Rekorları, Kabloları Tüm Sıvıların Seviyeleri Lastik Durumu ve Rotasyon Yakıt Boruları ve Bağlantılar kontrol edilir. Evet sanayide çok iyi ustalar var işlerini güzel yapıyorlar fakat bende yeni araçlarda servise gidilmesi taraftarıyım

Geri