Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

Aracınız
Civic FC5 2019
Honda civic eco excutive 10.000km bakımımı bayram ziyareti nedeniyle gittiğim Elazığ Honda Karabulut serviste polen filtresi dahil 1.450 tl ye yaptırdım.Honda orjinal yağ konuldu.Aracımı bıraktım beni kaldığım otele kadar bıraktılar, bakım bitince otelden aldılar, oldukça memnun kaldım.

Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar
Dün itibariyle 20bin bakımını yaptırdım 2.sene dolduğundan dolayı. Bakım sırasında aracım 14314 km olarak giriş yaptı.
Yapılan işlemlerle alakalı faturayı aşağıda paylaştım.
İstanbul Mutluhan bayinden almıştım aracımı ve bakımını da orada yaptırdım.
bunların dışında kronik sorun benimde başıma geldi. Klima soğutması yapmıyordu ve dün serviste söyledim soğutma yapmıyor fan olarak çalışıyor diye kontrol edilmesini istemiştim.
Radyatör kaynaklı sorun oluğunu ve sipariş verildiğini belirttiler dün.
Verilen sipariş bu hafta ya da önümüzdeki hafta geleceğini ve bununla alakalı randevu için arayacaklarını söylediler.
Toplam serviste bakım için ücret 2283 TL ödeme yaptım.
Çoğu arkadaşlar garantiden çıkacağım vs tarzda cümleler kullanıyor onlara da gerçekten hak veriyorum ama radyatör tarzında olaylar çıkabilir diye düşündüğüm için servis garantisini ben bozmak istemiyorum.
Sonuçta bu radyatörde az buz bir fiyat değildir. Senede 2bin TL'den kaçıcam diye diğer taraftan girmesine gerek yok.
Sadece şanjıman yağı ve işçilik ücreti olarak 1100 TL ücret yansıtmaları zaten yetiyor.
Ayrıca bu servisler zaten çalışan elemanların maaşlarını müşterilerden çıkarmış oluyor. 2 saaatlik bakım işlemine 432 TL ücret yazıyorlar gerçekten soygunculuktur bu durum.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    186 KB · Görüntüleme: 84
  • 2.jpg
    2.jpg
    148.9 KB · Görüntüleme: 85
  • 3.jpg
    3.jpg
    121.6 KB · Görüntüleme: 84

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba arkadaşlar
Dün itibariyle 20bin bakımını yaptırdım 2.sene dolduğundan dolayı. Bakım sırasında aracım 14314 km olarak giriş yaptı.
Yapılan işlemlerle alakalı faturayı aşağıda paylaştım.
İstanbul Mutluhan bayinden almıştım aracımı ve bakımını da orada yaptırdım.
bunların dışında kronik sorun benimde başıma geldi. Klima soğutması yapmıyordu ve dün serviste söyledim soğutma yapmıyor fan olarak çalışıyor diye kontrol edilmesini istemiştim.
Radyatör kaynaklı sorun oluğunu ve sipariş verildiğini belirttiler dün.
Verilen sipariş bu hafta ya da önümüzdeki hafta geleceğini ve bununla alakalı randevu için arayacaklarını söylediler.
Toplam serviste bakım için ücret 2283 TL ödeme yaptım.
Çoğu arkadaşlar garantiden çıkacağım vs tarzda cümleler kullanıyor onlara da gerçekten hak veriyorum ama radyatör tarzında olaylar çıkabilir diye düşündüğüm için servis garantisini ben bozmak istemiyorum.
Sonuçta bu radyatörde az buz bir fiyat değildir. Senede 2bin TL'den kaçıcam diye diğer taraftan girmesine gerek yok.
Sadece şanjıman yağı ve işçilik ücreti olarak 1100 TL ücret yansıtmaları zaten yetiyor.
Ayrıca bu servisler zaten çalışan elemanların maaşlarını müşterilerden çıkarmış oluyor. 2 saaatlik bakım işlemine 432 TL ücret yazıyorlar gerçekten soygunculuktur bu durum.
Hayırlı olsun hocam. Klima radyatörü için soruyorum, aracınız kaç model?

Ad Soyad
Efe EFE
Aracınız
Civic FC5 2020
Bugün 20bin bakımına Sandikci da girdik 1450 TL tuttu. Şanzıman yağı değişimi çıkmadı 2 yılını dolduramadığı için, serviste sanziman yağını sordum Mart ayında 2. Yılı dolacak o tarihte mi getirmeliyim şanzıman yağı icin dedim.
30 bin bakımına getirdiğinde bakım listesinde şanzıman çıkar denildi. Bir problem olmasın dedim. Ekranda cikiyorken yaptırmamak problem olur. Ancak ekranda şanzıman yağı çıkmıyor 30 bin bakımına geldiğinde çıkacaktır denildi.
Gerçi mart a kadar bir bakım km daha yaparız ama kısmet ?

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar klima radyatörü arızalı demek için klima en düşük ayarda bile soğuk üflememe yapması mı lazım? Aracım 2019 klima şikayetim yok ancak ilk aldığımda sanki daha soğuk hava veriyordu. Eskişehirde yasadığım için klima cok acmıyorum

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar ilk tescil tarihinden itibaren mi hesaplıyoruz bakım zamanını?
Benim 20000 olmadı daha 13000'de, ikinci el aldım ilk defa bakıma girecek zaten pek anlamıyorum bu işlerden ilk arabam.
29 ağustos 2019 tescilli yazıyor ruhsatta.

Geri