Civic FC5 Civic FC5 20.000 km bakımı

Aracınız
Aynen uretim tarihinden itibaren sayıyorlar.. Ama hiç bir aracta 20 bin yada iki yıl sonra sanzıman yağ değişimi yoktur sanmıyorum

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Senli benli konuşmak forum kurallarına aykırı mı?

Karşınızdaki insanla sana şeklinde hitap edecek kadar samimiyete sahip misiniz?
Bence değilsiniz, karşınızdaki insan buna tepki gösterir mi? Gösterebilir gösterirse de bunun sonu ikili çatışmaya döner. Bizde bu forumun yöneticileri olarak bunun olmasını istemiyoruz!
Siz de ikili çatışmalara girmeye devam ederseniz süresiz forumdan uzaklaştırılacaksınız bilginiz olsun...

Aracınız
Karşınızdaki insanla sana şeklinde hitap edecek kadar samimiyete sahip misiniz?
Bence değilsiniz, karşınızdaki insan buna tepki gösterir mi? Gösterebilir gösterirse de bunun sonu ikili çatışmaya döner. Bizde bu forumun yöneticileri olarak bunun olmasını istemiyoruz!
Siz de tavrınıza bu şekilde devam edip ikili çatışmalara girmeye devam ederseniz süresiz forumdan uzaklaştırılacaksınız bilginiz olsun...

İkili çatışmaya girmeye devam ederseniz ne demek anlamadım doğrusu? Sanki sürekli olan bir durummuş gibi yazmışsınız. Bu bana garip geldi doğrusu... her neyse... benim buradaki amacım paylaşımdır. Forum kurallarını da baştan sona okudum. Hitabet konusunda kimseye saygısızlık yapmadım bugüne kadar. İyi geceler dilerim...

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
bendeki kullanım klavuzu toplam 570 sayfa,
dediğinizi doğruluyor [MENTION=15526]bigbrother[/MENTION]

bu arada bakım parça fiyatlarına zam gelmeden almaya niyetlenip Ankara Honda Boraya fiyat sordum.
hava filtresi 135 tl
polen filtresi 163 tl
dediler.

yorumsuz

Geri