Civic FC5 Civic FC5 Branda Konusu

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba değerli dostlar, Aracı malum sıfır aldık ve şimdide bu kar yağışları,don,ve doludan korumak için bir branda almayı düşünüyorum. Kullanan dostlar var ise yorumlarını ve hangi markayı almam gerekiyor yazabilirler mi ?
Yazın takmayı çok düşünmesem de , kışın kullanmak istiyorum. Siz tavsiye eder misiniz ? yoksa sadece boya koruma ya da cila vs yapıp o şekilde korumak yeterli midir ? Teşekkürler...

edit : Sanırım bu konu açılmış başka bir yerde görmedim, siliniebilir dilerseniz.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba değerli dostlar, Aracı malum sıfır aldık ve şimdide bu kar yağışları,don,ve doludan korumak için bir branda almayı düşünüyorum. Kullanan dostlar var ise yorumlarını ve hangi markayı almam gerekiyor yazabilirler mi ?
Yazın takmayı çok düşünmesem de , kışın kullanmak istiyorum. Siz tavsiye eder misiniz ? yoksa sadece boya koruma ya da cila vs yapıp o şekilde korumak yeterli midir ? Teşekkürler...

edit : Sanırım bu konu açılmış başka bir yerde görmedim, siliniebilir dilerseniz.
Mesajınız ilgili konuya aktarılmıştır, Branda hususunda linkteki YouTube videoları fikir edinme açısından faydalı olabilir,

Aracınız
Civic FC5 2020
Mesajınız ilgili konuya aktarılmıştır, Branda hususunda linkteki YouTube videoları fikir edinme açısından faydalı olabilir,
teşekkürler izledim şu an hepsini. Şimdi aracıma bakınca üzeri don kaplamış. Sanırım bu brandalar kışın daha aktif kullanılması daha mantıklı gibi . Bu ürünleri kullanıp memnun kalanlar var ise marka model verebilir mi ? ben hiç kullanmadım branda türü malzemeler. Araç sıfır olunca direkt aklıma geldi. En azından bu kış boyunca bir branda almak istiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Bu da açılmış halı tavanın tam ortasına monte ettim belki biraz daha öne monte edilebilir ama benim araç sport + olmadığı için sunroof yok ve tavanın uç kısmı bana çok kuvvetli gelmedi esniyor biraz. Vakumlar çok yumuşak malzemeden ve diğer araç temas edebilecek tüm noktalar aynı malzeme ile kaplanmış bakalım görevini ne kadar yapicak hayirlisi şimdilik ben memnun kaldım...Ekli dosyayı görüntüle 259273Ekli dosyayı görüntüle 259275Ekli dosyayı görüntüle 259276Ekli dosyayı görüntüle 259277

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Burada öğrenmek istediğim bir şey var ; aracın tavan ortasına vakumlu bir şekilde monte ediliyor bu cihaz, peki aşırı dolu yağmasında oluşacak basınç acaba aracın tavanına zarar verir mi ? ya da yukarıdan sert bir malzemenin yapacağı basınç ile tavan orta kısmında çukurluk oluşur mu ?

Ad Soyad
Erhan Turhan
Aracınız
Civic FC5 2021
sanırım konu ıcınde en ıdeal kullanıslı olan autoen markalı urun olsa gerek varmı yakında zamanda almış olan

Geri