Civic FC5 Civic FC5 Branda Konusu

Aracınız
Civic FC5 2020
Kaliteli olduğunu belli ediyor gerçekten hayırlı olsun tekrar hocam :)

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2018
arkadaşlar 2 gün önce branda aldım. nette baya araştırdım, yorumlara baktım herkes memnun. satıcıyla da görüştüm bu terleme yapma olayına karşı kesinlikle yapmaz dedi. iki gündür takılı, bugün kontrol için baktım içindeki miflonda yada kaporta da terleme emaresi göremedim. güneş, yağmur, kar hepsinden koruyor. hergün kuş kedi pisliği, ağaç yaprakları doluyordu araç üstü. valla iyi geldi. görüşlerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 217907Ekli dosyayı görüntüle 217908Ekli dosyayı görüntüle 217909

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam baya olmuş konu acilali ama link gitmiş size zahmet tekrar siparişinizden bakıp atabilir misinix? Herhangi bir ürün yerine tavsiye edilecek bir ürün almak güzel olur

arkadaşlar 2 gün önce branda aldım. nette baya araştırdım, yorumlara baktım herkes memnun. satıcıyla da görüştüm bu terleme yapma olayına karşı kesinlikle yapmaz dedi. iki gündür takılı, bugün kontrol için baktım içindeki miflonda yada kaporta da terleme emaresi göremedim. güneş, yağmur, kar hepsinden koruyor. hergün kuş kedi pisliği, ağaç yaprakları doluyordu araç üstü. valla iyi geldi. görüşlerinizi bekliyorum. Ekli dosyayı görüntüle 217907Ekli dosyayı görüntüle 217908Ekli dosyayı görüntüle 217909

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Branda linkini paylaşırsanız çok seviniriz.

Mi Note 10 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri