Civic Fc5 çakmak sigortası nerede?

Fc5 elegans aracım var cakmak calısmıyor sigortasının yerını bilen varmı acaba

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çözüm
Bi çakmak sigortası için fazla gerilmiş burası :)
Arkadaşlar artık araçlarda sigara içilmiyor varsayılıyor hatta kimi markalarda küllükler aksesuar olarak geçiyordu sanırım (opsiyonel yani). Bizim bildiğimiz çakmak soketi ise araçlarda 12Vdc aksesuar güç kaynağı olarak sunuluyor, yani sigara yakmak için değil. Hatta aşağıda özellikle belirtmiş " DİKKAT Otomotiv tipi çakmak sokmayınız. Güç prizi aşırı ısınabilir "

1571422829964.png1571422900839.png1571423019201.png1571423487359.png

Alıntı ; https://honda.com.tr/App_Assets/Guides/11032019/Civic-Sedan-Kullanım-Kitapçığı-2018.pdf
Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Türk milleti olarak satın alınan ürünün kitapçığını ne gerek bu zırvalara deyip kenara atıyoruz sonra da sağda solda bilgi aranıyoruz.

Elinizdeki kitapçığı bir kenara attıysanız internetten aracınıza uygun kitapçığı indirip sigorta bölümünde bulabilirsiniz. Benim kitapçıkta sayfa 710 dan başlıyor.

Aracın farklı özelliklerine göre yeri değişebiliyormuş sigortanın.

Kimi araçlarda kaput altında aküye yakın yerde.

Kimilerinde sürücü tarafında konsolun sol alt tarafında.

Arkadaşlar kıtapcıgımız var baktık ozellıkle cakmak sigortası yok basına boyle bir olay gelmıs bir arkadas vardır diye actım konuyu ne ıcın ne zaman nereye bakmam gerektiğini iyi biliyorum. Gereksiz transmisyon yapmaya gerek yok orda var burda var surda var.... Konuyla alakalı bilgisi tecrubesı fc5 aracı olan arkadaşların yorumunu beklıyorım

Türk milleti olarak satın alınan ürünün kitapçığını ne gerek bu zırvalara deyip kenara atıyoruz sonra da sağda solda bilgi aranıyoruz.

Elinizdeki kitapçığı bir kenara attıysanız internetten aracınıza uygun kitapçığı indirip sigorta bölümünde bulabilirsiniz. Benim kitapçıkta sayfa 710 dan başlıyor.

542 sayfada sigortalar fakat hıc bir seye yaramıyor Sıgorta cıkarma aparatını bile kar sanmız Honda....

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar kıtapcıgımız var baktık ozellıkle cakmak sigortası yok basına boyle bir olay gelmıs bir arkadas vardır diye actım konuyu ne ıcın ne zaman nereye bakmam gerektiğini iyi biliyorum. Gereksiz transmisyon yapmaya gerek yok orda var burda var surda var.... Konuyla alakalı bilgisi tecrubesı fc5 aracı olan arkadaşların yorumunu beklıyorım

Sen sigortanın yerini sormuşsun biz de yardımcı olmak adına söyledik. Galiba suçlu olduk.

Çakmaklığın sigortası yazmıyorsa spesifik olarak ona sigorta koymamışlardır. Etrafındaki cihazlara giden hattan alıyordur muhtemelen.

Baya yardımcı oldun sagol eksik olma

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Baya yardımcı oldun sagol eksik olma

Buradaki herkes size yardımcı olmak zorunda değil, olanlara da bu şekilde davranamazsınız, yazılan cevapları beğenmiyorsanız servise gidebilirsiniz!

Geri