Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de aynı sorun oldu. Google play i kurunca düzeliyor ama sistem çok ağırlaşoyor. Google play e ihtiyacı olmayan youtube.apk sine ihtiyacımız var. Kuranlar nasıl kurmuşsa bize anlatırsa memnun oluruz. Ayrica birde indirebileceğimiz bir link verebilirse süper olur.
Saygılar
Merhaba ben araçta denemedim lakin telefonda kullanıyorum. Siz de YouTube Vanced deneyebilirsiniz. Reklamsız arka planda oynatma aktif olan YouTube programıdır.
Link: https://www.apkmirror.com/apk/team-vanced/youtube-vanced/youtube-vanced-14-21-54-release/

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar root icin kimseye para vermenize gerek yok bir adet laptop ve honda hack 2.0 exe dosyasini indirerek hepiniz hareket halinde video ve youtube uygulamasini rootlayarak yapabilirsiniz nasil yapilacagi videosu zaten paylasilmisti

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaslar root icin kimseye para vermenize gerek yok bir adet laptop ve honda hack 2.0 exe dosyasini indirerek hepiniz hareket halinde video ve youtube uygulamasini rootlayarak yapabilirsiniz nasil yapilacagi videosu zaten paylasilmisti
2019 makyajlı kasada şifreyi girdikten sonra geliştirici seçenekler çıkmıyor. Bu konuda sıkıntı var bilgi verebilirseniz sevinirim

Aracınız
Civic FC5 2019
2019 makyajlı kasada hareket halinde video için, şifreyi girdikten sonra geliştirici seçenekler çıkmıyor. Bu konuda sıkıntı var bilgi verebilirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG-20200301-WA0009.jpeg
    IMG-20200301-WA0009.jpeg
    117.3 KB · Görüntüleme: 88
Aracınız
Youtube, cmdroidden indirip usb den kurdum. Ağ bağlantı sorunu- sistem tarih ve saatinizi kontrol edin hatası veriyor. Ne yapmam gerekiyor.

D6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Google play e bağlanıp güncelleme yapmanı istiyor, ama onada girersen sistem kaldırmıyor sürekli donuyor. Ben geri sildim. Google play e ihtiyaç duymayan ve güncelleme yapmayan youtube lazım. Bilen varsa buraya yazarsa memnun oluruz.
saygılar

j c K

0
Aracınız
Civic FC5 2018
çözüm için gerekli materyaller

1 adet kablo (10 cm)
1 adet elektrik bandı
1 adet makas
1 adet bıçak
1 adet tornavida

Önce vitesin yanındaki parçaları kaldırıyoruz
Sonra multimedya yanındaki parçaları kaldırıyoruz. Bunları bıçak ile çizmeden tırnakları çıkartmak mümkün
sonra multimedyayı çıkartıp arkasındaki kalın soketi çıkartıyoruz
soketten ince kahverengi kabloyu buluyoruz ve kesiyoruz.
kestiğimiz kablonun iç kısımdan gelen ucuna 10 cm'lik ara kablomuzu ekleyip bunu da multimedya cihazı üzerindeki vidalardan herhangi birisinin üstüne şase yapıyoruz (vidanın altına sıkışacak şekilde vidayı söktüm ve tekrar sıktım. oraya sabitlenmiş oldu.
sonra çıkarttığımız parçaları takıyoruz.

işlem bu kadar youtube'da videoları var. para verme yok, yazılım atma yok, yavaşlama yok. Multimedya garanti dışı kalıyor falan diyorlar da zaten garanti kapsamında olmasa da benim için farketmez leş gibi multimedyamız olduğundan yansa umrumda olmaz. Ama ben kendim yaptım oldu. işten eve trafikte pokemon izliyorum her gün =)

Geri