Civic fc5 Kaza

Disari da yaptirin. O camurluk degistirilir mi ya ? Ne var çamurlukta ? Iyi bir usta o parcayi lokal boya ile bile kurtarir. Cikaracagi meblag ise yarisi bile olmaz. Servise niye kendinizi mahkum ediyorsunuz kaskonuzla gorusun servisten cikarin. Illa ki forum icinde Istanbulda saglam ustasi olan arkadaslarimiz vardir.
Araç'a Servisin Çıkardığı 27.000 TL Hasar Kaydı

Çamurluk
Tampon Komple
Ön Panjur
Sol Alt Takım
Marşpiyer Boyanacak

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Allah korumuş. Geçmiş olsun diyorum öncelikle daha önce forumda aracınız ile ilgili konunuzu okumuştum burada da anlattıklarınıza bakılırsa bence sizin araç kesinlikle fabrikasyon hatalı. Hakkınızı arayın derim.

Allah korumuş. Geçmiş olsun diyorum öncelikle daha önce forumda aracınız ile ilgili konunuzu okumuştum burada da anlattıklarınıza bakılırsa bence sizin araç kesinlikle fabrikasyon hatalı. Hakkınızı arayın derim.
Arıyorum ama genel merkez öyle bişe olamaz diyor frenler tutuyor biz bakınca diyorlar hep

Cok yuksek fiyat cikarmislar. Baska bir yerde yine kaskonuzun karsilamasi sartiyla yaptirmayi dusenmez misiniz?

Yüksek yüksek de alçakta bir şey yok ki servislerde size gene bilgilendirme yapmışlar benim hasarıma 15000 çıkardılar ve sormadan söylemeden yaptı ibneler
Geçmiş olsun tekrardan IMG_5831.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yüksek yüksek de alçakta bir şey yok ki servislerde size gene bilgilendirme yapmışlar benim hasarıma 15000 çıkardılar ve sormadan söylemeden yaptı ibneler
Geçmiş olsun tekrardan Ekli dosyayı görüntüle 251113

Bana Allah tan dediler de deseler ne olacak dışarıda yapsak garanti bozulacak ve mecburen yaptırmak zorunda kalıcam

Bana Allah tan dediler de deseler ne olacak dışarıda yapsak garanti bozulacak ve mecburen yaptırmak zorunda kalıcam

Usta yaptırsan bir dert yaptırmasan ama bence yaptır en azından faturası olur görüntüsü olur ne bilim dışarıdaki bir bozuk sensör takar allah korusun bir daha göstermesin ama airbag açmaz bilmem ne olur uğraş bir daha rabbim büyüklerinden korusun

Usta yaptırsan bir dert yaptırmasan ama bence yaptır en azından faturası olur görüntüsü olur ne bilim dışarıdaki bir bozuk sensör takar allah korusun bir daha göstermesin ama airbag açmaz bilmem ne olur uğraş bir daha rabbim büyüklerinden korusun

Amin İnşallah cümlemizi

Geri