Civic fc5 Kaza

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun. Yetkili servis değişecek çatlamış kırılmış herşeyi değişir yani tamir olayı yok. Kaza tek taraflı olduğu için kaskodan yapılacak ve değer kaybınız olmayacak. Diğer airbag olayı ise açacak ortam yada darbe sensörü harekete geçirmemiş demekki.
Size bişe olmadı ya gerisi yerine geliyor inanın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Selamun Aleyküm Dün Düz Yolda Aracın Hakimiyetini Kaybedip Resimlerde Gözüken Yere Vurdum Aracı Ama Airbag Açmadı Kemer'de Tutmadı Beni Kafamı Sert Bir Şekilde Dreksiyon'a Çarptım

Sormak İstediğim Bu Araç Kasko'dan Yapılacak Hasar Kaydı Ne Yazılır Vede Neden Bu Araç Beni Korumadı Bilgisi Olan Var mı Ekli dosyayı görüntüle 251072Ekli dosyayı görüntüle 251073Ekli dosyayı görüntüle 251074Ekli dosyayı görüntüle 251075Ekli dosyayı görüntüle 251076

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Üzücü bir durum tabi çok çok geçmiş olsun. Zannımca ve resimlerden de anladığım üzere çarpmanın etkisi ve şekli airbaglerin açılması için yetersiz idi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öncelikle geçmiş olsun. Yetkili servis değişecek çatlamış kırılmış herşeyi değişir yani tamir olayı yok. Kaza tek taraflı olduğu için kaskodan yapılacak ve değer kaybınız olmayacak. Diğer airbag olayı ise açacak ortam yada darbe sensörü harekete geçirmemiş demekki.
Size bişe olmadı ya gerisi yerine geliyor inanın.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ölmedik Allaha şükür ama yaralandım kafamı Dreksiyon a vurdum hatta bununla geçmiş olsun

Üzücü bir durum tabi çok çok geçmiş olsun. Zannımca ve resimlerden de anladığım üzere çarpmanın etkisi ve şekli airbaglerin açılması için yetersiz idi.

Aks bile kıran bir araç nasıl olur airbag açıp beni korumaz ki ama demir sonuçta o Aks demir kırılacak güçte bir kaza oldu

Öncelikle geçmiş olsun. Kafanızı sert çarptıysanız ambulas gelmiş ve inşaallah kaza raporu almışsınızdır. Zira serviste kemer çalışıyor olursa hiçbirşey çıkmaz.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ambulans çağırmadım kan falan olmayınca doğal olarak bişe olmaz düşüncesi ile hareket ettim

Aracınız
Civic FC5 2020
Geçmiş olsun son durum hakkında bilgi verebilirmisniz ne dedi servis kemer germe ve airbag açmama sına bir de kasko dan yapıldı anladığım kadarıyla ne yazdılar acaba rabbim büyüklerinden korusun çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun son durum hakkında bilgi verebilirmisniz ne dedi servis kemer germe ve airbag açmama sına bir de kasko dan yapıldı anladığım kadarıyla ne yazdılar acaba rabbim büyüklerinden korusun çok geçmiş olsun

İşlemler yarın başlayacak ustam araç servisin otoparkın da

Aracınız
Civic FC5 2020
İşlemler yarın başlayacak ustam araç servisin otoparkın da

Başkan fotodaki kaza ya Ayışığı ne tutar haber verin belki yaptırmam dememe rağmen 7000 tl tutar diye ilk tutanağa yazarak bana sormadan işleme başladılar ve 17000 tl fatura çıkardılar 14980 kasko dan aldılar bilginize şimdi ne yapabilirim acaba diye düşünüyorum iyi bir araştırma yapın lütfen sonra benim gibi pişman olmayın IMG_5830.JPGIMG_5831.JPG

Geri