Civic fc5 Kaza

Aracınız
Civic FD6 2011
Öncelikle geçmiş olsun. Ambulans çağırıp hastaneye gidip rapor tutturup iş göremez raporu aldıysanız ve emniyet kemeri gergisinin çalışmadığı bilir kişi tarafından rapor edilirse tazminat hakkınız doğacaktır. Hatta hava yastığının çalışması gerektiği rapor edilirse onun içinde ayrıca tazminat hakkınız doğacaktır. Bir avukatınız varsa bence görüşün ayıplı mal olarak gösterilebilirse aracın sıfırını talep dahi edebilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Öncelikle geçmiş olsun. Ambulans çağırıp hastaneye gidip rapor tutturup iş göremez raporu aldıysanız ve emniyet kemeri gergisinin çalışmadığı bilir kişi tarafından rapor edilirse tazminat hakkınız doğacaktır. Hatta hava yastığının çalışması gerektiği rapor edilirse onun içinde ayrıca tazminat hakkınız doğacaktır. Bir avukatınız varsa bence görüşün ayıplı mal olarak gösterilebilirse aracın sıfırını talep dahi edebilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.
O anki şok ile ne polis ne ambulans Arama şansım olmadı kimse de polisi veya ambulans ı aramadı kazanın şokun dan dolayı ben yapamadım ve kaskom bu gün benden alkol testi ve polis tutanağı istiyor ama bende hiçbirisi yok ne yapıcam bilmiyorum

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2011
Alkol testini hastaneye gidip kan verip alabilirsin ama polis tutanağını bilmiyorum nasıl yapacağını.

Aracınız
Civic FC5 2020
Alkol testine girdim demin hastaneye gelip ama dün olan bir kaza nın bu gün testi olur mu olursa kabul ederler mi

Aynı gün yaptırmanız gerekiyordu hocam, yani alkol vücuttan tam olarak yanlış bilmiyorsam 24 saatte etkisi geçiyor. Ama sizin daha zamanınız var bu test için.

Aynı gün yaptırmanız gerekiyordu hocam, yani alkol vücuttan tam olarak yanlış bilmiyorsam 24 saatte etkisi geçiyor. Ama sizin daha zamanınız var bu test için.
Alkol testine girdim 0.01 çıktı doktor da o 0.01 in herkes de çıkacağını söyledi alkol çıkmadı diye kaşe imza attı doktor testi yaptırdım

Aracınız
Civic FC5 2020
Alkol testine girdim 0.01 çıktı doktor da o 0.01 in herkes de çıkacağını söyledi alkol çıkmadı diye kaşe imza attı doktor testi yaptırdım

evet doktor doğru söylemiş, herkeste cıkıyor o küsüratta ki 1 rakamı. Tekrar geçmiş olsun, kasko şirketi o rapordan sonra artık sorunsuz tamirat için iş emrini verecektir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu araçta şanzıman ve direksiyon kutusu da zarar görmüş ise beklediğinizden çok yüksek bir hasar kaydı oluşabilir, düşük bir ihtimal araç perte bile çıkabilir.
Çünkü Civic'lerin alt takım parçaları maalesef oldukça pahalı.

Geri