Civic FE1 Araçlardaki Ufak Sorunlar

Ad Soyad
Zeynel Uzun
Aracınız
Civic FE1 2021
MERHABA 1 AY ÖNCE 1.5 EXE CIVIC FE1 ALDIM.1 AYLIK SÜREDE İKİ TANE UFAK SORUN FARKETTİM..BİRİNCİSİ SAĞ VE SOL KAPI İLE TAVAN DÖŞEMESİ ARASINDA TRİM SESLERİ GELİYORDU..SERVİSE GÖTÜRDÜM BUNLARIN İÇİNE YALITIM MALZEMESİ KOYULDU SES KESİLDİ.İKİNCİSİ 20-30 KM HIZLARDA ARADA TİTREŞİM SESİ GİBİ BİR SES GELİYOR HAYALETİN ÜSTÜNDEN GALİBA ONU ÇÖZEMEDİM..ONUN İÇİNDE SERVİSE GİDECEĞİM..BAŞKA PROBLEM FARKEDEN ARKADAŞLAR YAZAR İSE SEVİNİRİM..BU ARADA KONU DIŞI AMA KULLANDIĞIM İLK HONDA ARACIM BİLGİM OLMADIĞI İÇİN SORUYORUM DİĞER BAZI MARKALARDA Kİ GİBİ GİZLİ ÖZELLİK AÇTIRMA DURUMU OLUYORMU...

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Trim sesi piyasadaki sıfır ve ikinci el araçların %70-80 ninde var özelliklede a, b, c segmenti olanlarda yalıtım vs ile gideriliyor..
Hondamın önceki kasalarında gizlik özellik yoktu ama fe1 kasada olabilir diye düşünüyorum ben

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Işık Aslandede
Aracınız
Civic FE1 2021
MERHABA 1 AY ÖNCE 1.5 EXE CIVIC FE1 ALDIM.1 AYLIK SÜREDE İKİ TANE UFAK SORUN FARKETTİM..BİRİNCİSİ SAĞ VE SOL KAPI İLE TAVAN DÖŞEMESİ ARASINDA TRİM SESLERİ GELİYORDU..SERVİSE GÖTÜRDÜM BUNLARIN İÇİNE YALITIM MALZEMESİ KOYULDU SES KESİLDİ.İKİNCİSİ 20-30 KM HIZLARDA ARADA TİTREŞİM SESİ GİBİ BİR SES GELİYOR HAYALETİN ÜSTÜNDEN GALİBA ONU ÇÖZEMEDİM..ONUN İÇİNDE SERVİSE GİDECEĞİM..BAŞKA PROBLEM FARKEDEN ARKADAŞLAR YAZAR İSE SEVİNİRİM..BU ARADA KONU DIŞI AMA KULLANDIĞIM İLK HONDA ARACIM BİLGİM OLMADIĞI İÇİN SORUYORUM DİĞER BAZI MARKALARDA Kİ GİBİ GİZLİ ÖZELLİK AÇTIRMA DURUMU OLUYORMU...
Trim sesi benimde kulağıma arada bir gelmekte. Tam nereye müdahale edildi ; kapı içlerine ve tavan döşemesine mi yoksa kapı&tavan birleştiği bölümlerde tavan döşemesine mi tam anlayamadım? Ben orta direkte emniyet kemer yuvasından şüpheleniyordum ama vakit bulup servise gidemedim. 10.000 km bakımında sormayı düşünüyorum...

Ad Soyad
Zeynel Uzun
Aracınız
Civic FE1 2021
Trim sesi benimde kulağıma arada bir gelmekte. Tam nereye müdahale edildi ; kapı içlerine ve tavan döşemesine mi yoksa kapı&tavan birleştiği bölümlerde tavan döşemesine mi tam anlayamadım? Ben orta direkte emniyet kemer yuvasından şüpheleniyordum ama vakit bulup servise gidemedim. 10.000 km bakımında sormayı düşünüyorum...

Kapı ile tavanın birleştiği yerdeki tavan döşemesinden geliyordu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba

ECO araçlarda sabah benzinden LPG ye geçerken TİTREME yaşayan arkadaş var mı acaba elbette soğuk havalar ama FC5 de yapmıyordu acaba BİR AYARSIZLIK OLABİLİR Mİ ?

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

Aracınız
Civic FC5 2020

Ben TEİM SESİ OLARAK ORTA EKRANDAN GELENİ YAŞIYORUM BİRAZ BOZUL SATIHLARDA TRİM SESİ GELİYORDU EKRANI TUTUNCA BAKTIM kesildi araya bir siyah küçük bir sünger veya silikon gibi bir şey sıkıştırmayı düşünüyorum servis halledemez ise

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

DGN

Ad Soyad
Doğan Koçak
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba

ECO araçlarda sabah benzinden LPG ye geçerken TİTREME yaşayan arkadaş var mı acaba elbette soğuk havalar ama FC5 de yapmıyordu acaba BİR AYARSIZLIK OLABİLİR Mİ ?

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO
Soğuk havalarda ben de yaşadım bahsettiğiniz durumu. 1000 km kontrolünde sormayı düşünüyorum.

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Soğuk havalarda ben de yaşadım bahsettiğiniz durumu. 1000 km kontrolünde sormayı düşünüyorum.

CPH2109 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Üstad

3500 km oldu benim araç bir bilgi alıp yazarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
Üstad

3500 km oldu benim araç bir bilgi alıp yazarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO
sabahları soğukken benimki de yapıyor aynı hareketi hatta gaza boğulur gibi de oluyor bazen. ısınınca geçiyor. bir ayar yapılıyordur mutlaka ama gitmedim servise henüz.

Geri