Civic FE1 Araçlardaki Ufak Sorunlar

Ad Soyad
Zeynel Uzun
Aracınız
Civic FE1 2021
MERHABA 1 AY ÖNCE 1.5 EXE CIVIC FE1 ALDIM.1 AYLIK SÜREDE İKİ TANE UFAK SORUN FARKETTİM..BİRİNCİSİ SAĞ VE SOL KAPI İLE TAVAN DÖŞEMESİ ARASINDA TRİM SESLERİ GELİYORDU..SERVİSE GÖTÜRDÜM BUNLARIN İÇİNE YALITIM MALZEMESİ KOYULDU SES KESİLDİ.İKİNCİSİ 20-30 KM HIZLARDA ARADA TİTREŞİM SESİ GİBİ BİR SES GELİYOR HAYALETİN ÜSTÜNDEN GALİBA ONU ÇÖZEMEDİM..ONUN İÇİNDE SERVİSE GİDECEĞİM..BAŞKA PROBLEM FARKEDEN ARKADAŞLAR YAZAR İSE SEVİNİRİM..BU ARADA KONU DIŞI AMA KULLANDIĞIM İLK HONDA ARACIM BİLGİM OLMADIĞI İÇİN SORUYORUM DİĞER BAZI MARKALARDA Kİ GİBİ GİZLİ ÖZELLİK AÇTIRMA DURUMU OLUYORMU...

Ad Soyad
Mustafa BOZ
Aracınız
Civic FE1 2021
Hayırlı günler arkadaşlar bende 2021 eco lpg civic araç kullanıyorum bir sorum olacaktı.Ankarada ikamet ediyorum sabahları araç lpg ye çok geç geçiyor hava soğuk olduğundanmı anlamadım gün içinde böyle bir durum yok sabahları en az 6-7 km gittikten sonra geçiyor araç 720 kmde.Sizin araçlarda böyle yapıyor mu?
Birde ilk çalıştırmada rölantinin 2.000 devir altına inmesi baya uzun sürüyor bundan önceki araçlarımda böyle değildi.Önceki araçlarımda beklerdim rölantinin düşmesini bunda beklemekle olmuyor bende sürüşe geçiyorum anlamadım motorun karakteri gereği heralde.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Hayırlı günler arkadaşlar bende 2021 eco lpg civic araç kullanıyorum bir sorum olacaktı.Ankarada ikamet ediyorum sabahları araç lpg ye çok geç geçiyor hava soğuk olduğundanmı anlamadım gün içinde böyle bir durum yok sabahları en az 6-7 km gittikten sonra geçiyor araç 720 kmde.Sizin araçlarda böyle yapıyor mu?
Birde ilk çalıştırmada rölantinin 2.000 devir altına inmesi baya uzun sürüyor bundan önceki araçlarımda böyle değildi.Önceki araçlarımda beklerdim rölantinin düşmesini bunda beklemekle olmuyor bende sürüşe geçiyorum anlamadım motorun karakteri gereği heralde.

merhaba üstad

İstanbul’dayım burdada güzel soğuklar oldu fakat FC5 e Göre daha erken geçiş yapıyor benim gözlemlediği bu evet ilk başta biraz rol anti benzinden alıyor baya daha erken ısıtmak için olsa gerek fakat Ankara’nın soğuğu Acı bir gerçek

Bu arada
FULL DEPO şu an 324 km oldu acaba LPG de fc5 deki gibi dit dit ötüyormu LPG de deposunu sonuna kadar kullanan oldumu ? FULL İSTANBUL İÇİ HIZ:25km/h x 12h,50m Image1647441471.123192.jpg

Ad Soyad
Mustafa BOZ
Aracınız
Civic FE1 2021
merhaba üstad

İstanbul’dayım burdada güzel soğuklar oldu fakat FC5 e Göre daha erken geçiş yapıyor benim gözlemlediği bu evet ilk başta biraz rol anti benzinden alıyor baya daha erken ısıtmak için olsa gerek fakat Ankara’nın soğuğu Acı bir gerçek

Bu arada
FULL DEPO şu an 324 km oldu acaba LPG de fc5 deki gibi dit dit ötüyormu LPG de deposunu sonuna kadar kullanan oldumu ? FULL İSTANBUL İÇİ HIZ:25km/h x 12h,50

merhaba üstad

Bu arada
FULL DEPO şu an 324 km oldu acaba LPG de fc5 deki gibi dit dit ötüyormu LPG de deposunu sonuna kadar kullanan oldumu ? FULL İSTANBUL İÇİ HIZ:25km/h x 12h,50m Ekli dosyayı görüntüle 268053
Merhaba dediğim gibi sadece sabah soğukken çalıştırmada lpg ye 5-6 km sonra geçiyor gün içinde böyle bir durum yok.Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın lpgyi sonuna kadar kullanmadım hep 2 çizgide doldurdum ötüyormu acaba bende merak ediyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba dediğim gibi sadece sabah soğukken çalıştırmada lpg ye 5-6 km sonra geçiyor gün içinde böyle bir durum yok.Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın lpgyi sonuna kadar kullanmadım hep 2 çizgide doldurdum ötüyormu acaba bende merak ediyorum.

Teşekkürler kazasız belasız siz ve hepimiz kullanmak dileğiyle

Evet yazdıktan 2 km sonra 2 kere öttü ve direk benzine geçti Fc5 deki gibi resetleme yapmıyor basılı tuttuğunuzda açıyorsunuz tekrar kendi atıyor benzine

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

Ad Soyad
Zeynel Uzun
Aracınız
Civic FE1 2021
Aynı problemler bendede var serviste kesin çözüm oluyor mu kapılardan gelen seslerle ilgili birde multimedyanın ordan gelen sese baktırmış mıydınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
KAPI İLE TAVANA ARASINA YALITIM MALZEMESİ KOYDULAR SORUN ÇÖZÜLDÜ. MULTİMEDYADA SES YOK BENİM AMA DÜN BİRŞEY FARKETTİM. CAMLAR BİRAZ AÇIK İKEN KAPIYI KAPATINCA CAM SALLANIYOR VE DEĞİŞİK BİR SES OLUYOR KAPANDIĞI ANDA..

Ad Soyad
Halil Küçükekiz
Aracınız
Civic FE1 2021
KAPI İLE TAVANA ARASINA YALITIM MALZEMESİ KOYDULAR SORUN ÇÖZÜLDÜ. MULTİMEDYADA SES YOK BENİM AMA DÜN BİRŞEY FARKETTİM. CAMLAR BİRAZ AÇIK İKEN KAPIYI KAPATINCA CAM SALLANIYOR VE DEĞİŞİK BİR SES OLUYOR KAPANDIĞI ANDA..
anladım peki bu işlem için ücret ne aldılar bende hayalet ekranın oradan ses gelmiyor ama multimedyanın oradan geliyor ince bi trim sesi

Geri