Civic FE1 Araçlardaki Ufak Sorunlar

Ad Soyad
Zeynel Uzun
Aracınız
Civic FE1 2021
MERHABA 1 AY ÖNCE 1.5 EXE CIVIC FE1 ALDIM.1 AYLIK SÜREDE İKİ TANE UFAK SORUN FARKETTİM..BİRİNCİSİ SAĞ VE SOL KAPI İLE TAVAN DÖŞEMESİ ARASINDA TRİM SESLERİ GELİYORDU..SERVİSE GÖTÜRDÜM BUNLARIN İÇİNE YALITIM MALZEMESİ KOYULDU SES KESİLDİ.İKİNCİSİ 20-30 KM HIZLARDA ARADA TİTREŞİM SESİ GİBİ BİR SES GELİYOR HAYALETİN ÜSTÜNDEN GALİBA ONU ÇÖZEMEDİM..ONUN İÇİNDE SERVİSE GİDECEĞİM..BAŞKA PROBLEM FARKEDEN ARKADAŞLAR YAZAR İSE SEVİNİRİM..BU ARADA KONU DIŞI AMA KULLANDIĞIM İLK HONDA ARACIM BİLGİM OLMADIĞI İÇİN SORUYORUM DİĞER BAZI MARKALARDA Kİ GİBİ GİZLİ ÖZELLİK AÇTIRMA DURUMU OLUYORMU...

Mrb bende dün fark ettim arka kapılar ön kapılara göre çok zor açılıyor 10cm kolay sonrasında baya zorluyor bende gidip göstereceğim bakakım

Servise gidip anlatın orda birşey sürüyorlar ve hemen düzeliyor çok rahat açılıp kapanıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Mrb bende dün fark ettim arka kapılar ön kapılara göre çok zor açılıyor 10cm kolay sonrasında baya zorluyor bende gidip göstereceğim bakakım

Merhaba

WD40 vardı evde sıktım arka kapılara şimdi gayet güzel bence göstersenizde onlarda aynısını yapacaklar

2018 FC5 EXE ECO
2020 FC5 EXE ECO
2021 FE1 EXE ECO

Selamlar
FE elegance aracımda bugun yeni başladı yavaş çevirdiğimde tel sesi gibi bir şey geliyor özellikle sağa doğru hızlı yağınca gelmiyor yaşayan var mı bu durumu ?
Araç daha 6 binde

Geri