Civic Radyo ses kalitesi?

Arkadaskar dikkat ettiniz mi hic radyo calarken ses kalitesi eski mono radyilar gibi hatta telefon kalitesinde sesi var bunu duzeltme sansimiz yok mu usb video vs dinlerken cok net ama radyo neden bu kadar kotu sanki 32kbps mp3 gibi

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaskar dikkat ettiniz mi hic radyo calarken ses kalitesi eski mono radyilar gibi hatta telefon kalitesinde sesi var bunu duzeltme sansimiz yok mu usb video vs dinlerken cok net ama radyo neden bu kadar kotu sanki 32kbps mp3 gibi
Bende sadece ben mi boyle dusunuyorum diyordum ki siz yetistiniz. :) Eski aracım olan astra (h kasa) nin en çok özlediğim özeliği radyo kalitesi diyebilirim. Malesef civic fc5 elegansin radyo ses kalitesi kötü. Daha iyi olabilirdi. Frekansı ayarliyorsun frekans kayboluyor veya ses bozuluyor birde ses kalitesi düşük , ama harici aygıtlardan aktardığım muziklerde ses gercekten guzel ve yeterli. Exelerde durum aynimi bilemiyorum.

SM-P580 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende sadece ben mi boyle dusunuyorum diyordum ki siz yetistiniz. :) Eski aracım olan astra (h kasa) nin en çok özlediğim özeliği radyo kalitesi diyebilirim. Malesef civic fc5 elegansin radyo ses kalitesi kötü. Daha iyi olabilirdi. Frekansı ayarliyorsun frekans kayboluyor veya ses bozuluyor birde ses kalitesi düşük , ama harici aygıtlardan aktardığım muziklerde ses gercekten guzel ve yeterli. Exelerde durum aynimi bilemiyorum.

SM-P580 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Sizin araciniz ne

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FB7de bence tam tersi geçerli, radyodan ses kalitesi, bassların yüksekliği çok belirgin iken, USBde sanki çevirici bir parça varda sesin kalitesini azaltıyormuş gibi geliyor bana.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fd6 nin güzel alalala

Eski Fd6 aracımda ön hoparlörler telefon hoparlörü gibi nesi güzel malzemesi kalitesiz bir de çürümüş resmen değiştirdik de bir şeye benzedi. Burada karşılaştırma yapmıyoruz konu dışına çıkmayalım lütfen.

Geri