Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Sanırım Kırıkkale deki beyaz rs ten bahsediyorsunuz. @m2hamid o arkadaşla ayaküstü bir sohbeti olmuştu. Yeni sistemler ve kitler sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum. Ama burada amortisman maliyetlerini hesaplamanız gerekebilir.
Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Vallaha çok iyi olur ayrıntılarını öğrenir yazarsanız çok sevinirim yolum uzun gitmeden birşeyler öğrenirsem kafamda daha netleşir. Şimdiden teşekkür ederim.
Haftaya Kırıkkale’ye geçtiğimde boş vaktim olursa RS sahibinin bir dükkanına uğrayım olmazsa :)

Aracınız
Civic FC5 2020
7 bin lira güzel para. 35-40 bin kilometre sonra kendini amorti ediyor sistem.... Değer mi değmez mi onu iyi düşünmek gerek. LPG sonrası motorda oluşabilecek arızalarıda ileriye dönük düşünmek gerek.

Hocam hangi marka-mode lpg kiti icin 7000 tl fiyat yazdiniz?
bu kit, sivi sistem galiba.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayni sistemi taktiran baska bir arkadasla sohbet ettim suan 29 kr yakiyor ve cok memnun oldugunu soyledi 9000 km dir sorun yokmus tek kotu yani benzin ibresi dusuyor diyor benzin olsada depoda.

Kurus olarak belki yaniltici olabilir(sehirlere gore fiyat cok degisiyor malum), arac km de kac lt harciyor acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri