CivicTr Sticker İstekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Mrb. 2012 civic eleganceden 2 sene sonra, geçen hafta aldigim 2014 civic execetivu ile tekrar aranizdayim, eğer imkan olursa sticker istiyorum.
Herkese kazasiz belasiz civic kullanim dilerim...

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S

Silinen üye 20336

Guest
Mrb. 2012 civic eleganceden 2 sene sonra, geçen hafta aldigim 2014 civic execetivu ile tekrar aranizdayim, eğer imkan olursa sticker istiyorum.
Herkese kazasiz belasiz civic kullanim dilerim...

SM-J730F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yeni Civic’iniz hayırlı olsun.
Kazasız sorunsuz sürüşler ve keyifli forumlar dilerim.

Bu konunun ilk sayfasını okursanız sticker edinmek için yapılması gereken ve diğer bilgiler yazıyor.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bugün detaylı temizlik sonrası stickeri arka üst cama yapıştırdım. Güzel durdu. Aile önemli.. Ekli dosyayı görüntüle 254909

2009 Fd6 Premium OV
Hayırlı olsun. Dikkatime çektide arka park sensörleri tampon renginde boyansa sırıtmaz daha güzel olur. Birde kırmızı Honda logosu taktınmı işlem tamam. Modifiyeyi seviyorsunuz, zevk meselesi hoşunuza giderse neden olmasın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Hayırlı olsun. Dikkatime çektide arka park sensörleri tampon renginde boyansa sırıtmaz daha güzel olur. Birde kırmızı Honda logosu taktınmı işlem tamam. Modifiyeyi seviyorsunuz, zevk meselesi hoşunuza giderse neden olmasın.

Yeni fikirlere açığım. Arka park sensorlerini boyasam mesafe ölçerken saçmalar mı? Bazen su damlası geldiğinde çılgınca ötüyor. Ön arka ve direksiyon logolarını kırmızı yapacağım.

2009 Fd6 Premium OV

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni fikirlere açığım. Arka park sensorlerini boyasam mesafe ölçerken saçmalar mı? Bazen su damlası geldiğinde çılgınca ötüyor. Ön arka ve direksiyon logolarını kırmızı yapacağım.

2009 Fd6 Premium OV
Boyarsak saçmalar mı?
Ben hazır renkli almıştım. Sanayide boya ustalarına bir danışmak lazım. Tecrübeleri vardır diye düşünüyorum.

aykutoğlu

Özel Üye
Arabayı teslim almadan sticker siparişi verdim hep destek tam destek yanlız bir sorun var adres bilgilerini @NoFeaR hocama özel mesaj yolu ile atmak istediğimde "içerik çok kısa" hatası veriyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

aykutoğlu

Özel Üye

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arabayı teslim almadan sticker siparişi verdim hep destek tam destek yanlız bir sorun var adres bilgilerini @NoFeaR hocama özel mesaj yolu ile atmak istediğimde "içerik çok kısa" hatası veriyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Desteğiniz için teşekkür ederiz, gerekli güncellemeleri yaptım, mesajınız ulaşmış hafta içi gönderimini sağlarız. Aracınız da şimdiden hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri