Deprem :(

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Geçmiş olsun. Depremin etkisiyle telefon hatları 15-20 dk kesildi sanırım.
Umarım can kaybı yoktur.

Aracınız
Civic FD6 2010
Resmi rakam 5.8 olarak açıklandı ama epey bi sallamış. Konuştuğum arkadaşlarım vs. çok korkmuşlardı. Allah beterinden saklasın.

Kentsel dönüşümde yeni yapılan binalar bile dayanıklı değilken umarım beterini yaşamayız...

Aracınız
Civic FB7 2014
Allah beterinden korusun arkadaslar..istanbuldakilere cok gecmis olsun

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
O bölgede yaşayanlara geçmiş olsun. Yaralanma var. Vefat yok. Okul ve adliye tatil edilmiş. Artıcılar devam ediyor. Dikkatli olmak lazım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Herkese çok büyük geçmiş olsun arkadaşlar. Ben de ailemi aradım haberi alır almaz, bardak çanak avizeler inmiş aşağı ama şimdilik herkes iyi görünüyor.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Daha önce yaşadıklarımdan çok farklı hissettiğim bir depremdi. Ritmik bir sallantıdan ziyade bir anda darbeli gelen bir depremdi. Sanki binaya yerin dibinden çok yüksek kütleli bir cisim çarpmış gibi sarstı. 5.8 olmasına rağmen epey korkuttu.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Mobil hatların tamamı 1 saatten fazla süre ile kesikti ki Türk Telekom hala tam olarak aktif değil. Ben Türkcell kullanıyorum ve 1 saat boyunca sadece whatsapp üzerinden iletişim kurabildim. Bazı bölgelerde hasar gören evler oldu, bazı bölgelerde o şokla bayılanlar oldu, misal Bakırköy ki o sırada trafikteydim ve nasıl araçtan indiğimi bilmiyorum (nedenini hiç bilmiyorum şartlı refleks gibi). Deprem için 5.8 diyorlar ama benim yaşadığım kesinlikle ve kesinlikle 5.8' den daha büyüktü. Ayrıca herkese de büyük geçmiş olsun.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Daha önce yaşadıklarımdan çok farklı hissettiğim bir depremdi. Ritmik bir sallantıdan ziyade bir anda darbeli gelen bir depremdi. Sanki binaya yerin dibinden çok yüksek kütleli bir cisim çarpmış gibi sarstı. 5.8 olmasına rağmen epey korkuttu.
2 tür deprem biliyorum. Biri katmanlar birbirini sürterek dalga halinde gelir sallar geçer. Biride yeryüzü katmanı aşağı ve yukarı hareket ederek yer değiştirir. Bu tarz deprem daha çok korkutur. Sanki yerden biri vurup sizi aşağıya indirecek gibi olur. Elhasıl: Allah sallar, kul düşünür.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bircok şehirde anladığım kadarı ile Turk Telekom şebekeleri çalışmıyor :unsure: Altyapı sorunlarının bu şekilde ortaya çıkması acil durumlar için gerçekten vahim :confused: 99 depremi sonrası gereken dersleri cikaramamisiz gibi görünüyor.

Geri