Deprem :(

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Gelmiş geçmiş olsun, Allah beterinden korusun...

Herkese gecmis olsun evin onunde balkonda oturuyordum yanimda kizim vardi resmen binanin kutur kutur homurdadigini duydum sarsintiyla birlikte cocugu kaptim bahceye indim yandaki binanin kuturdemelerini duydum. Ondanda uzaklastim allahim daha kotusunu gostermesin insallah

S

Silinen üye 20336

Guest
Geçmiş olsun... ?
ALLAH(c.c.) afetinden esirgesin... ??

Biz de hissettik depremi. Güçlü bir sarsıntıydı...

S

Silinen üye 20336

Guest
Sizin orayı bile titretti yani ? ?
Evet Üstadım... ???

1. Katı yola hemen hemen sıfır yüksekliğinde olan 4 katlı bir binanın 3. Katında bile hatırı sayılacak kadar şiddetli hissettim sarsıntıyı ki 4 katlı bina İstanbul’dakilerin çoğunluğuna bakarak müstakil sayılacak kadar az katlı sayılır...

İnşaALLAH bu son büyük sarsıntı olmuştur... ??

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Evet Üstadım... ???

1. Katı yola hemen hemen sıfır yüksekliğinde olan 4 katlı bir binanın 3. Katında bile hatırı sayılacak kadar şiddetli hissettim sarsıntıyı ki 4 katlı bina İstanbul’dakilerin çoğunluğuna bakarak müstakil sayılacak kadar az katlı sayılır...

İnşaALLAH bu son büyük sarsıntı olmuştur... ??
İnş son olur diyecem ama bilim insanları pek son olacak gibi konuşmuyorlar, hayırlısı... :(

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ekşi'de ilk okuduğumda garip gelmekle birlikte düşününce mantıklı gelen bir tavsiye listesi buldum,
İstanbul'da oturanlar arkadaşlara bilgi olsun amacıyla link atıyorum.

Aracınız
Civic FB7 2013
Deprem 5.8 ama hissedilen 6 veya üzeri ben yine lavobada yakaladım ayna yere indi paramparça oldu ben fabrikadan kendimi dışarı attığımda benden başka herkes dışarıdaydı en son ben çıkmışım sonra odaya girdiğimde dolabın devrildiğini gördüm bir de onunla uğraştım bayılanlar falan oldu baya salladı kaç saniye sayamadım ama devamı gelecek gibi haber açacam da moralim bozulur diye buraya geldim. :(

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Deprem 5.8 ama hissedilen 6 veya üzeri ben yine lavobada yakaladım ayna yere indi paramparça oldu ben fabrikadan kendimi dışarı attığımda benden başka herkes dışarıdaydı en son ben çıkmışım sonra odaya girdiğimde dolabın devrildiğini gördüm bir de onunla uğraştım bayılanlar falan oldu baya salladı kaç saniye sayamadım ama devamı gelecek gibi haber açacam da moralim bozulur diye buraya geldim. :(
İzlemeyin bence de, HaberTurk'te Canlı Yayında bilim insanlarını dinliyorum ve pek iç açıcı konuşmuyorlar gerçekten :unsure:

Geri