Difüzör Takalım Mı???

[MENTION=6131]furkan.fy[/MENTION] bu difüzöru nerden aldiniz piano black boyali sekildemi geldi sizmi boyattiniz egzoz isini kime yaptirdiniz komple maaliyet ne kadar oldu ben ses ciksin istemiyorum

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Difüzörü tandığım tuningciden aldım piyasada 250 -300 civarı difüzör internette bakarsan görürsün ben adamın elinde bitane kalmıştı 150 tl ye aldım difüzör plastik ve siyah ama boyalı değil mat siyah ama güzel bi rengi var zaten tam uyumlu öteki parcayı çıkartıp bunu taktık egzoz uçlarını çok aradım en son aksarayda buldum hks nin adama yalvar yakar tanesini 75 tl den anldım egzoz cu abim tanıdıktı işciliğini kendi arabası gibi yaptı Allah razı olsun işciliğe 250 tl verdim ve sonuna kadar helal olsun eğer ki düşünürsen haberleşiriz halletiririz biraz maaliyetli ama turbo body kit in Difüzör ü gibi kaba ve çıkıntılı durmuyo çok şık ve orjinal oluyo

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

632987716b60c4b791f343fd31b9e1f0.jpg
bc2c42df1effee562b7ab912f7cb95ea.jpg
791e5a2146585c400a153e10d47815d4.jpg
b3bfa9947688a89b1deb40c05fba1293.jpg
099a13755ab052ee481a6826a3ce3b62.jpg

Arkadaşlar difüzör konusunda fikrinizi alıcam. Bilindiği üzere RS lerde orjinal olarak 1 adet sağ ve 1 adet solda olmak üzere 2 adet susturucu ve egzoz geliyor ve bu uçlar aşağı bakıyor. Madem çift çıkış var ben görünmesinden yanayım. Fakat bunu difüzör yardımıyla resimlerde görüldüğü gibi mi yoksa difüzörü kullanmadan yine resimlerde görüldüğü gibi arka tamponda yer alan siyah tampon ekini egzoza uygun işlem yapılarak takılmasımi daha iyi olur?

NOT: Resimler alıntıdır.
NOT: Aracım kırmızı renk olup herhangi bir modifikasyon işlemi bulunmamaktadır.

Onur bey merhaba ayni aractan bendede var. Bende ayni sizin dusunceleriniz gibi yaptirmak istiyorum... Eger nereden ne alicagimizi kararlastirirsak istanbulda oturuyosaniz birlikte gidip yaptirtabiliriz 2 araba daha iyi fiyat aliriz :) tanidigim kaportaci var boya vs islerini orada yaptirtiriz ama egzoscu yok onu bulmamiz gerekir. Ben bady kit buldum aksarayda fiyat olarakda arastirdiklarim arasinda en iyisi sizde bi bakin https://www.sahibinden.com/ilan/yed...body-kit-2016-2017-sen-garage-497849606/detay

Honda Hayat Onda

Onur bey merhaba ayni aractan bendede var. Bende ayni sizin dusunceleriniz gibi yaptirmak istiyorum... Eger nereden ne alicagimizi kararlastirirsak istanbulda oturuyosaniz birlikte gidip yaptirtabiliriz 2 araba daha iyi fiyat aliriz :) tanidigim kaportaci var boya vs islerini orada yaptirtiriz ama egzoscu yok onu bulmamiz gerekir. Ben bady kit buldum aksarayda fiyat olarakda arastirdiklarim arasinda en iyisi sizde bi bakin https://www.sahibinden.com/ilan/yed...body-kit-2016-2017-sen-garage-497849606/detay

Honda Hayat Onda
Irfan bey aslinda bodykit degil ama egzoz ucu ve difuzor dusunuyorum bodykit icin 18 inch jant falan takma lazim yoksa havada kaliyor arac ve kaba oldugunun kanaatindeyim ama difuzor ve egzoz uclarini beraber halledebiliriz. Istanbul kucukcekmecede oturuyorum ben

Irfan bey aslinda bodykit degil ama egzoz ucu ve difuzor dusunuyorum bodykit icin 18 inch jant falan takma lazim yoksa havada kaliyor arac ve kaba oldugunun kanaatindeyim ama difuzor ve egzoz uclarini beraber halledebiliriz. Istanbul kucukcekmecede oturuyorum ben

Cok guzel yakiniz bende beylikduzundeyim. Arastiralim o zaman bir yer bulursak paslasalim birlikte yaptiralim.

Honda Hayat Onda

632987716b60c4b791f343fd31b9e1f0.jpg
bc2c42df1effee562b7ab912f7cb95ea.jpg
791e5a2146585c400a153e10d47815d4.jpg
b3bfa9947688a89b1deb40c05fba1293.jpg
099a13755ab052ee481a6826a3ce3b62.jpg

Arkadaşlar difüzör konusunda fikrinizi alıcam. Bilindiği üzere RS lerde orjinal olarak 1 adet sağ ve 1 adet solda olmak üzere 2 adet susturucu ve egzoz geliyor ve bu uçlar aşağı bakıyor. Madem çift çıkış var ben görünmesinden yanayım. Fakat bunu difüzör yardımıyla resimlerde görüldüğü gibi mi yoksa difüzörü kullanmadan yine resimlerde görüldüğü gibi arka tamponda yer alan siyah tampon ekini egzoza uygun işlem yapılarak takılmasımi daha iyi olur?

NOT: Resimler alıntıdır.
NOT: Aracım kırmızı renk olup herhangi bir modifikasyon işlemi bulunmamaktadır.

Üstat aynı resimdeki gibi difüzörü kullanarak uygula , arabanın hiç bir yerini kesmeden orijinal bir iş oluyor. Egzoz uçlarını , egzosculardan alabilirsin , çok çeşit var. Ben şu anda farklı bir difüzör taktım egzoslarım gözükmüyor , sıkılana kadar bineceğim. Fakat kafamdaki proje senin yapmayı düşündüğün difüzörlü olan . Difüzörü Bostancı sanayide iyi bir egzoscuya taktırdım, egzos uçlarını dışarı çıkartmak içinde aynı yere gideceğim

Üstat aynı resimdeki gibi difüzörü kullanarak uygula , arabanın hiç bir yerini kesmeden orijinal bir iş oluyor. Egzoz uçlarını , egzosculardan alabilirsin , çok çeşit var. Ben şu anda farklı bir difüzör taktım egzoslarım gözükmüyor , sıkılana kadar bineceğim. Fakat kafamdaki proje senin yapmayı düşündüğün difüzörlü olan . Difüzörü Bostancı sanayide iyi bir egzoscuya taktırdım, egzos uçlarını dışarı çıkartmak içinde aynı yere gideceğim

Kesinlikle hak veriyorum hocam sana iyi bir egzozcu isin puf noktasi

Aracınızı seviyosanız kesinlikle turbo difüzör kullanmayın geri dönüşü olmayan bir yol çok araştırdım gereken kişiye bilgi veririm :)

Geri