Difüzör Takalım Mı???

Aracınızı seviyosanız kesinlikle turbo difüzör kullanmayın geri dönüşü olmayan bir yol çok araştırdım gereken kişiye bilgi veririm :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Furkan bey neden öyle dediniz bir sıkıntı mı yaratıyor. Birde turbo difüzör dediginiz hangisi oluyo.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

0886e40f5171854495a9c5cfae258072.jpg

Turbo difüzör bu 1. Si çok maliyetli bi iş difüzor 150 tl boyası 100 tl 251 tl sadece difüzör bunun egzoz ucu ve iş ciliği var 2.si çok fazla çoşelerden sırıtıyo ve bunu takabilmek için tampona yapıştırma delme uygulanıyo ve basık olmayan araçta çok kötü gözüküyo
Ama bizim yaptığımız gibi siyah parcayı sokup bire bir uyumlu difüzör takmak ve egzoz ucu çekmek çok daha mantıklı ayrıca sokucem dedinmi sok difüzörü orjinal siyah parçayı geri tak gitsin ama turbo difüzör maalesef ki bu kadar pratik değil .

0886e40f5171854495a9c5cfae258072.jpg

Turbo difüzör bu 1. Si çok maliyetli bi iş difüzor 150 tl boyası 100 tl 251 tl sadece difüzör bunun egzoz ucu ve iş ciliği var 2.si çok fazla çoşelerden sırıtıyo ve bunu takabilmek için tampona yapıştırma delme uygulanıyo ve basık olmayan araçta çok kötü gözüküyo
Ama bizim yaptığımız gibi siyah parcayı sokup bire bir uyumlu difüzör takmak ve egzoz ucu çekmek çok daha mantıklı ayrıca sokucem dedinmi sok difüzörü orjinal siyah parçayı geri tak gitsin ama turbo difüzör maalesef ki bu kadar pratik değil .

Bu paylastigin difuzor degil ki bu arka tampon eki turbo body kitin arka parcasi. Sadece bunu arkaya takip on ve yan eklentileri takmazsan at-kelebek iliskisi olur.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

Demek istediğim bunu kesip egzoz ucu koyuyolar difüzör işlevi görmüş oluyo çift egzoz için bunu yaptırıcak arkadaşlara tavsiye etmiyorum

[MENTION=11269]matkap51[/MENTION] Maşallah, Allah kaza bela vermesin.

Onur selamlar. İlk resimdeki araçtaki gibi aktif çift çıkışlı egzoz ve difüzörlü yapmalısın. Ama bence egzoz uçlarını kare yada dikdörten yapıp, difüzörle uyum sağlayarak bir model çıkartmak gerekir diye düşünüyorum. Örnek olarak piyasada bulunan sahte egzozlu difüzörü aktif hale getirmek gerekiyor. Tabi grisini falan siyah yaparak;)

Tercih meselesi, ben bu arabaya bunun uygun olduğunu düşünüyorum. Yuvarlak egzoz değil bence.

Geri